Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani igazi horror...

Tudnátok mondani igazi horror filmet/sorozatot?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évbe nem nagyon láttam jó horrort és már jó lenne megnézni egyet de szinte az összes horror ami az elmúlt pár évben megjelenik ugyanaz és már nagyon unalmasak.

Nem olyanokat keresek amik jumpscare-ra építenek, hanem olyanra ami ténylegesen nyomasztó/félelmetes/creepy atmoszférát képes felépíteni nem pedig ijesztget. Nem baj ha van benne néhol 1-2 jumpscare de legyen mellette hangulata is meg esetleg valami normális történet, hihető karakterekkel. A Get Out meg Us féle szennyeket pedig kifejezetten mellőzném. Jó filmek lennének, ha nem lenne túl erőltetve bennük ez a "négereskedés"

Olyanokat keresnék mint pl: Shining, Ringu, Ari Aster vagy Mike Flanagan művei. Lehet régi vagy új, a téma se számít. A lényeg hogy alkosson valami maradandót amitől lesz pár félelmetes éjszakám.



2021. máj. 27. 00:33
 1/9 anonim válasza:
Figyi ha igazán nyomasztó horrort akarsz nézni én ajánlanám az ideglelés Blair witch-et, vagy a démonok között filmeknek is elég komoly félelmetes nyomasztó atmoszférája van
2021. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Láttam őket és tetszettek is, csak hirtelen nem jutott eszembe több jó horror mikor írtam a példákat.
2021. máj. 27. 00:49
 3/9 anonim ***** válasza:
The Lighthouse
2021. máj. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Mártírok
2021. máj. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valami követ

Örökség

Fehér éjszakák

A látogatás

2021. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, de ezeket is lattam.
2021. máj. 27. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek jó para horrorok vagy pszichothrillerek:

Jó éjt anyu!

Hanna Grace holtteste

1408

Egy gyilkos emléke

A keresés

A medence /thai film

A láthatatlan vendég

Old boy (az eredeti koreai)

Egy szent szarvas meggyilkolása

2021. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek között van pár amit még nem láttam. Hétvégén meg is nézem őket.
2021. máj. 27. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:
A hill ház szelleme
2021. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!