Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon durva horrorfilm az...

Nagyon durva horrorfilm az Átok? :D

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy nagyon durva horrorfilm-e.Nemsokrára lesz egy barátnőm születésnapja és ott fogjuk megnézni.Tudnikell barátnőmről hogy nem tul valami jó programokat szervezni :D szóval félek,nehogy nagyon betegyen nekem ez a film.
2010. aug. 24. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy feszült thrillernek mondanám, horrornak semmiképp. Persze mindenkinek más a tűréshatára, de ez nem egy vértől fröcsögő horrorfilm, ne aggódj :) Bár, lehet hogy én inkább vmi vígjátékot vinnék szülinapra... :)
2010. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ.:)

hát már majdnem le akartam mondani a meghívást,mert nem bírom a horrorfilmeket :S és mikor mondta barátnőm,hogy nagyon durva...és neki erős idegzete van.mondjuk valahogy csak kibirom.:D mondjuk én a saját szülinapomra nem tennék be egy horrort a vendégeknek,dehát ő tudja..

2010. aug. 24. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire durva? Én harmadszorra bírtam végignézni. Első két alkalommal elaludtam. :P
2010. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 évesen kicsit ijesztő volt, de nem okozott nagy traumát. A többi részén pedig már csak nevettem :D
2010. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam.:D én 15 vagyok :)))))

köszi a válaszokat :)

2010. aug. 25. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!