Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted hogy fog befejeződni...

Szerinted hogy fog befejeződni A szolgálólány meséje 4. évada? Te mivel zárnád le?

Figyelt kérdés

Szerintem amúgy eddig ez a legjobb évad, vagyis nekem nagyon tetszik. A 3. évad logikátlan volt meg vontatott, de itt elérték, hogy sose lehet tudni pontosan, mi fog történni, és minden apró részleten lehet izgulni.


SPOILER!

Na de mi lesz a vége?

Most hogy Serena terhes, szabadon engedhetik és nevelheti a gyereket? Vagy ő meg a parancsnok is mennek dutyiba? És most, hogy June Kanadában van már, mit fognak lépni? Kitervelnek valamit, és esetleg azzal fejeződik be, hogy támadást szítanak Gilead ellen? Elég sok elvarratlan szál van, persze van amit hiányolok. Lydia néni nagyon keveset szerepelt, az egyik legizgalmasabb szereplő pedig. Valahogy mintha elvágták volna a történetszálát ezzel a lépéssel, hogy June kimenekült. A másik kedvencem, Emily is borzasztóan hanyagolva lett sajnos, de ő már az előző évadban is így volt. Rövidek a részek is. Kíváncsi vagyok azért mi történhet itt még, vagy ti mit gondoltok. Pl June is terhes lehet megint, hogy lefeküdt a férjével, és még kiderülhet az is, hogy a második lánya nem is Nick, hanem a parancsnok gyermeke, mivel ha Serena terhes, így még sem impotens a parancsnok, ahogy gondolták. Ja és persze Nick&June jók voltak együtt, lehet a végére megint egymásra találnak.


(Van itt olyan, aki nézi még a sorozatot egyáltalán?)



2021. máj. 29. 04:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az epizódok nem rövidek, 45 percesek, ami normális. Ennél hosszabb, mondjuk 60-70 perces epizódokban túl sok lenne az üresjárat.

Szerintem nem lesz befejezve a sorozat, és remélem, elindul majd valami látható lázadás is a végére.

Én örülnék, ha Serenától elvennék a gyerekét, mert így megtapasztalná, milyen érzés volt, amikor az általa lenézett nők kezéből tépték ki a gyerekeiket. Jól visszanyalna a fagyi, mert ő nem való anyának.

2021. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Én nézem, de csak nemrég kezdtem el, mivel nemrég kaptam ingyen HBO Go hozzáférést egy nagylelkű embertől (rendes belépést,nem, nem egy hónapra)
2021. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam lesz 5. évad is. Hogy mi lesz, nem tudom, kíváncsian várom. Serena valóban nem való anyának, túl önző hozzá, és szerintem is megérdemelné hogy elvegyék tőle a gyerekét. Ugyanazt a fájdalmat amit ő is okozott.
2021. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!