Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan magyar filmek,...

Vannak olyan magyar filmek, amiket szinkronizáltak más nyelvre?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyek és mi a külföldi nevük?
2021. máj. 29. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Hát nem valami sok filmet szinkronizáltak magyarról, azt hittem több lesz

2021. máj. 29. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Macsakafogó (Cat City).

Vuk (The Little Fox).

2021. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Többnyire rajzfilmeket, bár azok sem jutottak el sok helyre. Például a már említett Vuk, Macskafogó (ez a Szovjetunióban elég népszerű volt, az angol szinkron viszont nagyon átírta a szöveget, a többi szinkron meg az angol változat alapján készült), Vili, a veréb, A hetedik testvér és Vacak, az erdő hőse (bár a kettő utóbbi nemzetközi koprodukcióban készült, így ezek nem "tisztán" magyar filmek), hirtelen ennyi ugrik be. A Kis Vukhoz is készült angol szinkron, de tudtommal hivatalosan nem került forgalomba, hanem csak feltették a YouTube-ra.

Az ezredforduló körül a német Super RTL csatornán belefutottam egy maréknyi, feltehetően még a szocializmus alatt készült magyar élőszereplős ifjúsági filmbe, amiket német szinkronnal adtak, de a címüket meg sem tudom tippelni. A Vukra viszont emlékszem, hogy az is ment németül.

2021. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy volt németül, Vuck?
2021. máj. 29. 23:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Die fund
2021. máj. 29. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!