Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor dobtátok a The Walking...

Mikor dobtátok a The Walking Dead sorozatot?

Figyelt kérdés
Én valamikor a 8 vagy 9. évad környékén.

2021. máj. 30. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Rick-et elvitte a helikopter. Fogalmam sincs hányadik évad.
2021. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a 9. évad. Így jobban belegondolva én még utána néztem a 10. évadot, és akkor hagytam abba, valami orbitális hülyeség miatt, ami a sorozathoz nem volt hű, így önmagához se, bár már nekem az a tigris a néger faszinál is kiverte a biztosítékot.
2021. máj. 30. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor volt vmi nagy harc Alexandriában, annyira bénán volt megcsinálva, az a tigris is harcolt, vicc volt és elegem lett belőle
2021. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az 5. évad feléig rendesen néztem, utána az évad második felét már csak belepörgetve. A 6. évadot már nem kezdtem el. A Fear The Walking Deadet is szintén az 5. évadnál hagytam abba. Ott meguntam, hogy Morgan Show-vá változott a sorozat.
2021. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4-es, bár lehet, hogy én egy évaddal előbb (negyediket megnéztem rendesen, és az 5. már csak tessék-lássék, elkezdtem, nem fejeztem be). Én már ott elkezdtem unni (tv-ben későbbi évadokba is belenéztem, de már nem tudtam, hol tart a sztori).

Fear the walking dead egy évadra volt nálam hitelesítve.

2021. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 9. évad elején, de már nagyon bánom, hogy nem jóval előtte. Most néztem meg pár napja a Here's Negan-t, mert kíváncsi voltam sikerült-e egy normális előzmény epizódot készíteni, de abban is csalódtam. A felesége elvesztésének történetén kívül semmi nem derült ki. Sem az, hogy hogy került a Megváltók élére, hogyan találkozott Simonnal stb.
2021. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6. évadnál...nagyon nem lett jó szerintem 😢
2021. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!