Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Behind her eyes sorozatban...

A Behind her eyes sorozatban mi a csattanó a végén?

Figyelt kérdés

Nem láttam a sorozatot, nem is tervezem megnézni, nekem túl természetfelettinek tűnik. De hallottam az osztálytársaimtól, hogy beszéltek róla, az egyikőjük ajánlotta a másiknak, és mondta, hogy a vége nagyon durva, és ennek (vagyis a végén a csattanónak) a gondolata elég félelmetes, meg fura ebbe belegondolni.

Valaki leírná, hogy mi a csattanó, meg mi olyan durva a végében?



2021. máj. 30. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló, mint a The skeleten key c. filmben. Azt láttad? Az egyik szereplő testet tud cserélni másokkal egy tudatos álom szerű trükkel.

Van benne egy gyogyós pasi, aki testet tud váltani asztrálkivetítéssel vagy mivel. Először a feleséggel cserél testet, majd a feleséget a testében ragadva kinyírja. És aztán amikor a férj el akarja hagyni, akkor a szerető testébe költözik át, kinyírva a szeretőt a feleség testében csapdába esve.

2021. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez most így elég zavaros, mivel ugye nem láttam, így nehéz elképzelnem ezt. :D De köszi, hogy leírtad. Amúgy a filmet láttam, szóval így valamennyire összetudom rakni a képet.
2021. máj. 30. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!