Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bo-Katan mikor vagy miért...

Bo-Katan mikor vagy miért lett akkora közönségkedvenc karakter? (Star Wars)

Figyelt kérdés

Engem meglepett mikor bejelentették hogy visszatér a Mandalorianban, hogy Ahsoka után talán a második leghájpoltabb karakter volt. Így a Mando után már valamennyire érthető, de hogy már előtte is mekkora kultusza lett úgy, hogy alig szerepelt valamit az nekem fura volt. Csak néhány részben volt a Clone Warsban benne (ráadásul csak animációsan), azokban is egy jó ideig gonosz volt, és sok szerepet se kapott, meg olyan extrém különleges képességei sincsenek.

Akkor mégis mi lehet az oka hogy ő ekkora favorit lett a rajongók körében?



2021. máj. 30. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Rebels miatt.
2021. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Az erős női karakterek mindig népszerűek
2021. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert azon kevés mandalore-i karakter egyike, aki még él a történet idején. Nyilván Ahsoka vagy Boba Fett népszerűségével nem vetekedhet, de azért sokan kedvelik. Az meg nyilván nagy plusz, hogy a Clone Wars 7. évad legjobb történetszálának egyik fontos szereplője, az pedig csak fél évvel a Mandalorian S2 előtt jött ki.
2021. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Lázadók animációs sorozatban a Mandalore arc-ban kapott szerepe miatt lett ekkora rajongótábora szerintem.
2021. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!