Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az oka hogy a Marvel...

Mi az oka hogy a Marvel kapitány ennyire felértékelődött az elmúlt két évben ahhoz képest ahogyan indult?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

Kiírtam pár napja ezt a kérdést, és meglepett az összesítés állása. Szentül meg voltam győződve hogy vagy a Wonder Woman nyer, vagy ha nem is, de nem lesz nagy különbség. Ehhez képest 12-1 Marvel kapitánynak a kérdés kiírásakor.

Na most ha emlékeim nem csalnak és nem meszesedtem el, akkor két éve mikor bemutatták a Marvel kapitányt, ordenáré fogadtatása volt. Lehúzták a mélybe az egészet, a sztorit, a színésznőt, a karaktert mindent, gyenge értékeléseket kapott és sorolhatnám. Ezzel szemben mondjuk a Wonder Woman második része igaz hogy szintén tré lett, de az első részt jobban szerették egyértelműen mint a Marvel kapitányt, és szerintem a két főszereplő közül is messze őt bírják többen, színészileg és emberileg is.

Na ehhez képest most azt látom, hogy eltelt két év, és hirtelen az emberek valamiért már szeretik (vagy legalábbis minimum nem utálják) a Marvel kapitányt, és míg két éve a pokolba kívánták az egész karaktert, most már várják a folytatást.

Kérdésem: mi változott két év alatt? Mitől szerették meg az emberek a Marvel kapitányt?



2021. máj. 31. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. A ww2 tényleg ritka gyenge volt, fene se várja ezek után a folytatást...

2. A ww valamiért kedvenc célpont lett antifeminista körökben, szóval ha valaki olyan, hogy utálja a feministákat, metoo-t stb., az automatikusan le fog szavazni a másik lehetőségre

2021. máj. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Utálták mert nem csajos, nem mosolyog sokat. Nincs kint mindene és nem feszül rajta az overall mint scarjo-n. Elég bunkón jön le interjúkban Brie Larson és ezért ugye utálni kell a karakterét is mert sokan nem tudnak különbséget tenni a színész és a játszott karakter között. A képregény fanok között kíváncsi lennék mennyien utálták amúgy mert szerintem itt a legtöbben a külsejére mentek csak. De hidd el amint kijön az első trailer teaser megint eszébe jut az embereknek utálni.
2021. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Gondolom azért, mert a Marvel kapitányban még viszonylag sok kiaknázatlan leehetőség van, míg a Wonder woman második része kicsit gyenge volt. - de ez csak az én véleményem.
2021. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értékelődött fel. A WW értékelőgött le. Én egyébként egyik folytatását sem várom.
2021. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Wonder Woman 1984 volt olyan szar, hogy "felértékelődik" mellette a Captain Marvel folytatás.
2021. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!