Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teljesen lesúlytott,amiket...

Teljesen lesúlytott,amiket olvastam A Föld után c. filmről,mint kritikákat.(tudom vannak ennél nagyobb gondok is) Van valaki,aki rajtam kívűl még szereti?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta imádom ezt a filmet, ugyanúgy mint A karate kölyök c.-t is,amiben Jaden játszik szintén.Szerintem nagyon tehetséges színész, és hát édesapja,Will is az egyik legjobb színészek egyike i believe. Nekem a film története is nagyon tetszik,igaz lehet másképp értelmezem,mint ahogy kellene,de nekem a kitartás a film fő témája. Mellesleg nekem az ilyen poszt-apokaliptikus filmek a kedvenceim,lehet ezért is tetszik. Rendkívűl élvezhető számomra.Ti hogy vagytok vele?

2021. jún. 7. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magát a filmet ismerem de sose láttam még. Viszont azt tudom mondani hogy szard le ki milyen kritikát fogalmaz meg a filmekről. Én is sokszor elkövetem azt a hibát hogy megnézek egy filmet, nagyon tetszik, felmegyek az imdb oldalára ott meg 4-5-re van felcsillagozva 😂 Én meg nem értem hogy miért mikor nekem annyira tetszett. De hát ez van sajnos :D
2021. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

i believe inkább nagybetúvel; I believe. Mindig nagybetű az egyes szám első személy. Más kérdés, hogy divat lett a világban, hogy a nagy I betűkre még akkor is pontot raknak, amikor az összes körülotte lévő karakter is nagybetű. De nem erről akarok beszélni, nyilván.


Én láttam a filmet amikor új volt, de engem nem fogott meg. Viszont az 1-es válaszolónak igaza van. Attól, hogy valami nem tetszik másoknak, még neked nagyon is bejöhet. Nekem is vannak olyan filmek, amelyekben nem történik sok minden, de mégis tetszik a film hangulata. Tipikus példa erre az angol Cashback című film. A poszteren ugyan félmesztelen csaj van, és a filmben is van belőlük jó pár, de nem erről szól. Kicsit művészfilm irányba megy, ami engem sosem érdekelt. Kivéve ezt. Megfogott benne valami, ahogyan téged is a te filmedben. Ne foglalkozz vele, hogy más nem érzi azt, amit te. Ez kb olyan, mint eldönteni, hogy 100 nagyon szép lány közül ki a legjobb feleségnek. Nem elég a szépség, hanem látnunk kell az egész csomagot. Ismertem olyan lányt, aki TV reklámokban szerepelt, mert annyira szép volt, de amikor beszélgettünk, hamar rájöttem, hogy egy percre sem kellene. Ha neked tetszik, akkor elégedj meg ezzel. Mindenkinek más érzései vannak és nem lehet azt mondani, hogy ez vagy az a legjobb. Magadnak a te véleményed a fontos, tegyél rá magasról, hogy másoknak más gondolatai vannak azzal kapcsolatban.

2021. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, a COVID fertőzés egyik tünete az ízlés elvesztése. Szerintem vizsgáltasd ki magad.
2021. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát, ha még kicsi voltál amikor ez a film megjelent, akkor érthető hogy sok film teljesen újat mutat neked, és normális ha tetszik valami, ami mások szerint mondjuk egy kliséhalmaz. Nekem (meg szerintem mindenkinek) is vannak gyerekkori filmjeim amikről tök pozitív emlékek maradtak fenn, kritikus szemmel nézve viszont elég gyengék
2021. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem tetszik a film, régóta az egyik kedvencem.
2021. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!