Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A texasi láncfűrészes 2003-as...

A texasi láncfűrészes 2003-as feldolgozását miért jelölték Arany Málnára?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem rossz film, sőt. Igazából vélemények is pozitívak a filmmel kapcsolatban, és szerintem úgy az egész rendben van, de akkor mégis miért jelölték? Egy Jack és Jill-t pl megértek, de ez a film számomra egy rejtély. Szinte minden legjobb remake listán helyet kap, szóval na, igazából értitek. xd

2021. jún. 7. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az eredetihez viszonyítva döntöttek így. Azt én nem láttam, így passz. De az eredeti fanok minden remake esetében fájlalták a popójukat, szóval ne zavarjon.
2021. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb remake vagy folytatás kategóriában lett jelölve. És ebbe a kategóriába tökéletesen beillik.

Lehet, hogy az elmúlt években az embereknek jobb véleményük lett róla, de rengeteg ember szerint felesleges volt elkészíteni.

2021. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!