Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt az a sorozat amit...

Melyik volt az a sorozat amit megnéztél és az volt benned, hogy ,,ennél jobb sorozatot nem fogok tudni mégegyszer találni”?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 23:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ratched című sorozatról nagyon sokat hallottam, talán itt lenne az ideje, hogy elkezdjem.
2021. jún. 13. 22:00
 22/31 A kérdező kommentje:
Vámpírnaplók és az Elite top sorozat, a pénzrablás se rossz. Viszont a bebörtönözve nekem az előzetes alapján olyan unszimpatikus, de egy esélyt adok neki és ráveszem magam, hogy kezdjek bele.
2021. jún. 13. 22:03
 23/31 anonim ***** válasza:

A ratched bennem nagyon vegyes érzelmeket keltett, írd be a keresübe, hogy ratched kritika, az alapján döntsd el, hogy neked megéri e belekezdeni

Nekem a Trónok harca az a sorozat, amit sosem fogok elfelejteni, egyszerűen az egész feelingje olyan egyedi, nem az, amiről manapság minden film szól (egy lánynak megtetszik egy fiú, aki tojik rá, de a végén összejönnek). A casting, a story, minden, teljesen rabul ejtett, minden percét imádtam

2021. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nekem például nagyon nagyon tetszett a Ratched. Azon gondolkodom, hogy megnézem újra :)
2021. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
44%

A Ratchedddel az a baj,hogy az égvilágon semmi köze a Száll a kakukk fészkére című film eredeti Ratched nővéréhez.

Visszás,hogy csak a popkultúra részévé vált karakter nepszerűsége miatt a sorozat címszereplőjét is így hívják.

Amúgy szokásos netflix sterilség és kötelezően eröltetett(és ezért nem működő) szexuális devianciák elegye.

2021. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
A trónok harca sorozatot én is nagyon adtam, a többihez képest kivételes sorozat volt.
2021. jún. 17. 16:53
 27/31 A kérdező kommentje:
Ratched sorozatról még annyit, hogy nagyon sok embertől hallottam vissza, hogy beteges egy sorozat.
2021. jún. 17. 16:58
 28/31 anonim ***** válasza:
Hát egyrészt beteges, másrészt meg olyan összevissza sokszor, és unalmas is időnként
2021. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak beteges akar lenni,de túl felszínes és tolakodó ahhoz.
2021. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Mást már tényleg nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a sorozat, ha már ilyen megosztó véleményen van mindenki róla. Az este folyamán el fogom kezdeni.
2021. jún. 17. 19:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!