Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kit szerettetek, és kit...

Kit szerettetek, és kit utáltatok a legjobban a trónok harcában?

Figyelt kérdés

Valamint mi a véleményetek a főbb szereplőkről?

(Jon, Daenerys, Cersei, Jamie, Sansa,)

spoilert nem nagyon kérek mert még csak a 4. évadig láttam!



2021. jún. 9. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

A legjobban Ariàt a Vérebet, Jamiet és Brienne szerettem akit

pedig a leginkább utáltam az Joffrey volt.

Jamie fantasztikus jellemfejlődése megy keresztül, Denit sokáig nagyon szerettem mert fantasztikusan felépítette magát kb a nulláról, de a végére elromlik :D

Cersei egy anyatigris, vegyes érzelmekkel voltam iránta, hol kedveltem hol szántam hol pedig nem szerettem.

Jon nekem egy kicsit kevés volt, többet ki lehetett volna hozni a karakteréből (majd ha a végén jársz tudni fogod mire értem), de egyébként szerettem a karaktert, a gondolkodását és azt amit képviselt.

Sansa nekem nem volt túl érdekes, őt a vele történő események tették érdekessé de maga a karakter jelleme szerintem gyenge volt legalábbis az első pár évadban.

2021. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Jon volt a kedvencem és Jorah Mormont. Leginkább azért, mert ők klasszikus értelemben vett hős karakterek és fényt vittek ebbe az árulással és sok aberrált mocsokkal teli világba, amit a Trónok harca képvisel (és amiért annyian kedvelik a sorozatot). A legjobban pedig Cerseit utáltam, mert egy beteg, nárcisztikus, hataloméhes szajha. A legveszélyesebb karakter az egész sorozatban az Éjkirály mellett. Jont és Cerseit kipipáltuk. Daenerys semleges volt számomra, az egész sorozatban ugyanazt a nagyravágyó, naív kis libát hozta 8 évadon keresztül, aki csak belecsöppenik az eseményekbe (na jó, a 7. évadban azért voltak nagyobb pillanatai, de nem vitte túlzásba). Jamie felemás volt számomra. A karaktere nagy jellemfejlődésen esik át az idők során és ez tetszik, de ez akkor sem változtat azon, hogy egy vérfertőző beteg állat, aki simán megölt volna egy gyereket, hogy tovább qrhassa a nővérét. Sansa pedig ugyanaz a szisztéma, mint Daenerys, nem írom le mégegyszer. Amúgy azt nem kérdezted ugyan, de szerintem az egyik legjobb karakterfejlődése Theon Greyjoy-nak volt. Vele (Jamie-vel ellentétben) képes voltam szimpatizálni a vége felé.
2021. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, Theon nekem is egyik kedvencem, bar ahol most jarok a 4. évadban, ott leginkább csak felkoncolva látom szerencsétlent. De ha már theonrol van szó, akkor én Ramsayt is nagyon szeretem, brutal jo a színész
2021. jún. 9. 16:07
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Daenerys, Jaime és Melisandre (voltak) a kedvenceim.


Legrosszabb, főleg az élettelen droid játéka miatt: Arya, Sansa, Bran.

2021. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Jon: Nagyon idegesített a szerencsétlenkedése és hősködése. A Kit Harrington csücsörítésben kimerülő színészi játéka se sokat segített rajta.

Daenerys: Egyik kedvenc karakterem, nagyon szerettem. Gyönyörű ívet tudott volna bejárni, ha az utolsó évadban nem csapják össze a történetét.

Cersei: Büdös ribnc, bár volt néhány jobb pillanata. A színésznője fenomenálisan alakított.

Jamie: Hatalmas karakterfejlődésen esett át. Utálatból szeretetre változtak az érzéseim iránta. Egyedüli bajom a sorozat legeslegvégén van vele, de az spoiler, aki látta, tudja mire gondolok.

Sansa: Baromira irritált a nyafogásával, olyan volt, mint egy Disney hercegnő. A negyedik évadtól már nem idegesített annyira, de nem lett a kedvencem.

Akiket még szerettem: Theon Greyjoy, bánatos Edd, Catelyn Stark, Tyrion Lannister, Tywin Lannister, öreg Nan, Brienne, a Véreb, Davos

Akiket gyűlöltem: Ramsay Bolton, Joffrey Baratheon, Craster, Melissandre, Roose Bolton, Walder Frey

A könyvekben még szerettem Doreah-t, de őt a sorozatban egy büdös ribncnak írták meg.

2021. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Bronn és Brienne voltak a kedvenceim.


Cersei, Tywin, Olenna megtestesítői a legjobb színészek.


Utálni nem utáltam senkit, de Dany storyja és a bandája (Missandei, Szürke féreg, Daario, Jorah, aztán Varys meg Tyrion) a 4-6. évadok között sokszor vontatott volt és bazi unalmas (végig Meereen és csak ültek a seggükön), néha már csak belevitettem.


Jaime egész jót alakít, Cerseit már írtam (Lena nagyon jó színésznő), Dany pocsék de viszonylag tűrhető, Sansa és Jon mindketten borzalmasak - végig a savanyú, unott pofa, nagyon nincs érzékük hozzá. Aryanak igen, átadta amit kellett. És ha ki kell emelni még valakit, Michelle Fairley (Catelyn) tényleg érdemelt volna egy Emmyt a vörös nász részért, az felejthetetlen.

2021. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Sansa volt a kedvenc karakterem a könyvben és a sorozatban is.

A könyv alapján 11 éves korában találkozunk Sansával először, a sorozatban kicsit "öregítettek" rajta, és 13 éves a sorozat kezdetén. Sansa egy tipikus nemesi családból származó lányos lány, akit az édesanyja készít fel arra, hogy egy nemeshölgynek milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie, egyes helyzetekben hogyan kell viselkednie. Sansa nem buta, csak nem olyan karakán, mint Arya.

Véleményem szerint Sansa megy keresztül a legnagyobb karakterfejlődésen. Nem egyszerű túlélni egy olyan szituációt, ahol 11/13 évesen egyedül maradsz az "oroszlánok" között, folyamatosan azt hallgatod, hogy a családod áruló, tettetned kell, hogy egyetértesz, rendszeresen megaláznak, házasságra kényszerítenek (többször!), elárulnak. Sansa karaktere rengeteget fejlődik mind a könyvben, mind pedig a sorozatban.


Nem különösebben kedveltem (de nem utáltam) Jon Snow-t. Sem a könyvben, sem pedig a sorozatban nem igazán érdekelt a karaktere. Különösebben nem volt bajom Sir Davos karakterével; a könyvben "nem szerettem", mert unalmasnak találtam a fejezeteit.

2021. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tyrion, Tywin, Cersei: a színészi játék miatt.


Arya, Véreb, Jaime, Theon: karakter fejlődés miatt.


A főbb szereplők közül a Jont, Daeneryst, és Sansát játszó színészek tettek hozzá a legkevesebbet. Cerseit játszó színész teljesen más szintet képvisel a felsoroltak közül.

2021. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
+ Kisujj volt a legunszimpatikusabb számomra.
2021. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Az a kedvencem a sárkányok anya hiszen hihetlen hogy kb a semiből lett sárkánya harcosai és beszre mind a maga akaratából és nem pedig kényszeritve lettek azok mint mondjuk más katonák és nekem nagyon szinpatikus volt az egész sorozatban engem aki idegesitett az nem volt más mint Havas Jon mert neki mindig ilyen kétségbe este feje volt aki mindjárt el sírja magát meg az hogy pofátlanul ölte meg Denyt az ki akasztott nem szemtől szembe hanem ki használta Deny érzéseit és fogta szíven szurta szerintem ez pofátlan volt es gyenge és amit utána kapot és még jobban fel idegesitett mert ki járt volna neki egy rendes büntettés mert az hogy a falon túlra kellet menni-e és nem lehet családja se földje az túl gyenge volt hiszen neki sosem számitott a föld vagy a család fogalma aki még idegesitett az Sansa volt ő a végén amikor teljesen féltékeny volt Denyre hiszen neki voltak sárkányai meg enberei akik szereték és hűen szolgálták ez Sansa esetébben sokal kevesebb volt hiszen neki voltak sárkányai és nem is volt annyi embere mint Denynek Kisujj is egy elég idegesitő karakter volt hát de Joffriról ne is beszéljünk ő egy nagy gonosz volt az biztos és az anya sem a leg jobb fej volt az tuti de nem zavart engem
2021. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!