Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőd A mi...

Ki a kedvenc szereplőd A mi kis falunkról?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 20:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Gyuri alapban nagyon jó, Bazsó meg azért, mert sokszor azt sem értem mit beszél. Viki is nagyon jó a falugyűlölő stílusban. Megértem őt, mert hasonló cipőben jártam én is és csak 2 évig bírtam.
2021. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Kicsit le voltam maradva, de ma reggel megnéztem az 5. évad 18. (Utolsó) részét is.


Kedvenc szereplőim:

- Pali bácsi,

- Bazsó,

- A polgármester,

- Stoki,

- És Gyuri.

2021. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Bazsóert addig nem voltam oda míg nem volt az a rész amiben ellenőrizték. Hát ott nagyon nagyot alakított. Amúgy Pali bácsi lányát is egész kedvelhetonek tartom olyan kis ártatlanul bohókás, remélem kövi évadban több szerepet is kap.
2021. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért látszik rajta, hogy ő Pali bácsi lánya! :D
2021. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Lacival szenzációs páros lennének :)
2021. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Alakult valami Laci és Saci között az utolsó részben!
2021. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel arra akarok célozni, hogy a készítők talán összehozzák őket a további részekben.
2021. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
83%
9.vagyok,nekem elsődleges kedvencem mindenképpen a Gyuri, de még a Matyit is említsük meg, még azt szeretném mondani, hogy a legújabb pár részt nem láttam, de láttam belőle már Matyi nélkülit , és az már nem annyira pontosan az igazi, mint régen. A Matyit játszó színész, az Áron azt hiszem, új vizekre akart evezni, más szerepekben is kipróbálni magát; de egyébként tehát ő is nagyon jó; és majd terveim szerint még valamikor megnézem az utolsó pár részt is az 5. évadból, de tehát Matyi még egy nagyon jó karakter. Énnekem volt egyszer egy ötletem (nem dolgozom tv-nél), hogy akár azt meg lehetne csinálni, hogy akkor nem a Matyi lenne ott, hanem mondjuk jönne egy új közmunkás, aki olyan Matyi-szerű karakter lenne, de már nem pont a Matyi, azt lehet, hogy nehéz is lenne megcsinálni, hogy valaki konkrétan átveszi a Matyi szerepét, karakterét, de tehát lehetne ott megint egy harmadik közmunkás is, aki olyan Matyi-szerű-személyiségű; nem tudom, hogy ez mennyire lenne jó ötlet, talán jó lehet; nekem tehát ez jutott eszembe.Egyébként nagyon-nagyon jó sorozatnak tartom a 'Mi kis falunk'-at.
2021. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és igen, a többi karakter is nagyon jó, szeretem őket nagyon:):):) ♥
2021. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
*Amúgy az új részeket azért nem néztem még,mert egyszercsak láttam, hogy már az 5. évadból a 6. van, azt hittem , le vagyok maradva, de tehát valamennyire folytatásos is a cselekmény, szóval nem akartam semmiből kimaradni/lemaradni, arról meg megfeledkeztem, hogy az ötödik évadnak a fele már lement, és már láttam. :):)
2021. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!