Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jól vagy rosszul sikerült a...

Jól vagy rosszul sikerült a szolgálólány meséjének új évadja?

Figyelt kérdés

(A kérdésben szándékosan nem fejtek ki spoilert! Ha meg nem láttad, ne olvasd el a valaszokat!)



Szerintem a sztori iszonyatos, az üteme is, ahogy halad.. Sajnos a meglévő történések melle kellene valami izgalmasabb is, amit fel tudna mutatni, vagy akar egy hatalmas lezárása is lehetne a történetnek. Nem igazán értem, merre halad, a karaktereknek milyen sorsot szánnak..

Így, hogy már csak 1 rész van hatra, ami jovohet csütörtökön jön ki, az érdekelne, hogy csak én látom hasonlóan, vagy más szerint is furcsa?



2021. jún. 10. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben csak kibontakozik valami az 5hoz.

Keyes vagy hogy hívják a kislanyt, (aki volt ifjú sheldonban is), Janine...

Most ez arrol szólt, hogy June kijött onnan, es nem fordult vissza.

Kar h ez az neni ongyilkos lett, es nem tanuskodott inkabb...

2021. jún. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont úgy zseniális, ahogy az előző évadok. Feszült, és bár alig történik valami az epizódokban, de mégis nem tudom megunni. Egyszerűen hatásos, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy zárják le az évadot.


Az epizódok amúgy szerdánként jönnek ki, én legalábbis már szerdán tudom nézni eredeti nyelven felirat nélkül. :)

2021. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon élveztem végig. Az első 6 rész nagyon jó, rengeteg csavar volt és izgalom. Az utóbbi 3 részben nem túl sok minden történt, de még így is teljesen élvezhető. Az utolsó részre kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle, alig várom.
2021. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
81%

Kíváncsian várom én is a kövi részt.

Kicsit vontatottak a részek.

Számomra túl sok közeli felvétel van June-ról (ahogy rebegteti a szemeit, felfelé néz stb) de egyébk~nt a sztori nagyon tetszik.

Pár pár kérdés felmerült bennem.

Honnan tudja h Nick Nicol apja.

Mivel kiderült h Fred nem steril, így akár az övé is lehet a gyerek. Vagy valamiről lemaradtam volna🤔

2021. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Én is hasonló csavarra számítok, hogy az utolsó részben talán kiderül egy apasági teszttel, hogy a parancsnok Nicole apja. Meg amúgy az is furcsa volt, hogy Warrenék csak úgy odamentek látogatóba, mikor Fred Kanadába ért, őt egyből letartóztatták. Ez így nem logikus, hogy mások Gileadból miért járhatnak-kelhetnek szabadon Kanadában, de mindegy. June is sokszor kiszámíthatatlan és elég háát, elég érdekesen viselkedik. Jó hogy meggyötört, de már igazán nem kéne egyfolytában depizzen, meg mosolyoghatna néha, ha már kijutott és biztonságban van. A Nick-June találka dolgot se igazán értem, hogy hozták össze, hogy engedélyezték, a férje miért engedte, hogy a felesége találkozzon a szeretőjével egyedül stb... De amúgy sem csak ennyi logikátlanság van benne, az egész nagyon híg, átláthatatlan katyvasz. Már az előző évad vége fele óta, ahol simán kiszöktette June a 60-70 gyereket anélkül, hogy bármelyiküknek a nevelőszülei gyanút fogtak volna. Érthetetlen Serena hogy lett terhes, érthetetlen honnan kerültek és miért oda azok az emberek a tárgyalás előtt, akik őket támogatják. Érthetetlen, hogy Fredet miért engedik el vallomásért, logikátlan, hogy az a néni felakasztja magát sipp-supp, csak mert Emily nem bocsát meg neki, aztán Emily még arra is jár kocsival. Érthetetlen, hogy Lydia néni halmozza a hibákat egymás után, de a parancsnok meg mindenki újra és újra megbocsát neki. Érthetetlen, hogy Jenine és June együtt voltak a robbanáskor, de Jenine-nek mégis nyoma veszett, aztán visszakerült Gileadba. A vonatos mese abszurd volt, inkább megadja magát egy normális ember, olyan nincs, hogy nem veszed észre, hogy nem tudsz átkelni egy vonat előtt, ami ott van előtted, így be tudod mérni a távot, és inkább megadod magad, minthogy elcsapjon. Arról ne is beszélve, hogy June husis ahhoz képest, hogy éhezik, meg hogy ő minden szarságot megúszik az elejétől kezdve, anélkül hogy bármi baja esne. Másoknak kivágják a nyelvét, szemét, ő pedig mindenkinél ezerszer nagyobb baromságokat csinál, és mégis kutya baja sem lesz. Érthetetlen módon kezeli ő mindenki hősként, megmentőként, ha megérkezik egy társaságba, mint a farmon az évad elején, mindenki főnökként néz rá. Ja és persze túl sokat fintorog és túl sok a közeli depis, dühös, meg pszichopata nézés szerintem is. Az összes logikátlanság ellenére valamiért nézem ezt a sorozatot, nem is értem.
2021. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Ja és Alma volt a kedvencem, tényleg felcseszett a vonatos rész. Elég karakán meg szép lány volt. Én nagyobb szerepet adtam volna neki, és nem öltem volna meg ilyen idióta módon. Emily a másik jó szereplő, de alig szerepeltetik, amikor igen, akkor full depis, és sehol nincs a gyerek meg Clea Duvall. Nem tudom ki írja a forgatókönyvet, de lenne hozzá egy-két szavam...
2021. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!