Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hölgyek paradicsoma hány...

A Hölgyek paradicsoma hány részes?

Figyelt kérdés

Tényleg csak 2 évad 12 részes? Pietro és Teresa története?

Olyan mintha befejezetlen maradt volna ez a sorozat és a folytatásában nem szerepelnek már benne. Láttam olyan részeket Youtube-on amik nincsenek benne a sorozatba (pl. Pietrot lelövik) Kivágtak részeket vagy magyarul csak ennyi van lefordítva? Nem értem ezt. Tényleg ez a vége és ennyi részes? Csalódás volt megnézni.. pedig jó sorozat volt.



#sorozat #vége #romantika #Hölgyek paradicsoma
2021. jún. 14. 18:19
 1/7 Pekka ***** válasza:

1.évad 20 részes,

2.évad 20 részes,

3.évad 180 részes,

4.évad 160 részes,

5.évad 160 részes.

Az 5.-ik évad utolsó részét 2021 május 28.-án vetítették. Elvileg még nem fejeződött be a sorozat.

2021. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2.évad többi részét hol találom? Csak 12 részig van meg.

A 3.évadban meg már nem szerepel Teresa és Pietro úgy tudom.

2021. jún. 15. 13:18
 3/7 Pekka ***** válasza:
1-es vagyok, nem nézem a sorozatot, fogalmam sincs róla, csak rákerestem Guglin.
2021. jún. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, sikerült megnézni a többi részt, esetleg a további évadokat is?
2022. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem találtam meg. :(
2022. jún. 30. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol nézted eddig? Én sorozatbaráton nézem, a második évad közepénél járok, ami szinten 20 részes mint az első évad. Viszont nagyon sajnálom, hogy a többi rész nincs már meg magyarul. :(
2022. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hsandor100 válasza:

Szia!


Amennyiben a következő linken regisztrálsz, napra készen megtalálod az eddig leadott epizódokat:


[link]

2023. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!