Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől lesz horror film egy...

Mitől lesz horror film egy film? A kategória besorolás érdekelne! Láttam pár olyan filmet ami horror címkét kapott, közben egy skizofréniában szenvedő nőről szól meg mér pár hasonlót láttam. Ez nem szociokrimi?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A krími rejtélyt sejtet ez inkább szociodrama akkor minden horror amiben ilyesztő dolgok vannak de tény H ez elég szubjektív
2021. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A horror a félelmeinkröl szól és a skizofrénia elég félelmetes,de igazán horrorá akkor válik,ha annak eszköztárával(borzongató atmoszféra,jumpscare,vér stb) dolgozik a film.

Vagyis ugyanazt a történetet el lehet mesélni horrorként,krimiként vagy akár drámaként,a megvalósításon múlok a dolog.

2021. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Ti láttátok azt a filmet már nem tudom a címét, ahol egy anya arcplasztikát végeztet és a két fia megöli, mert nem ismernek rá? Ez horrorként van feltüntetve vagy a Babadook vagy a Téli menedék, de ezek szerintem messze állnak a horror kategóriától.
2021. jún. 18. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!