Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy rém rendes család-ról...

Egy rém rendes család-ról vélemények? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés
Szerettétek a sorozatot, ha igen, az utolsó évadig? (11-et élt meg.) Vagy elég lett volna belőle kevesebb is? (Alapvetően vicces sorozatnak tartom, de vannak benne állandóan visszatérő poénok is, amik néha már unalmasak.)

2021. jún. 17. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban sokat néztük otthon a családdal, én imádtam, imádom, a mai napig. Pont nemrég kezdtem el elalváshoz berakni egy-egy részt, angolul még nem láttam soha, úgy is nagyon jó. Nekem nem jutott eszembe soha hogy elfáradt, sőt, én a sorozat második felét (amikor már Jefferson a Marcy férje) jobban szeretem, viccesebb, modernebb, picit ötletesebb, az első pár évadban valóban nagyon sokat voltak otthon és kezdett egy kicsit repetitív lenni. Összességében nagy kedvenc.
2021. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Amikor kisebb voltam (6-10) éves, akkor nyaraláskor a nagypapámmal este mindig azt néztük. Persze mama nem engedte és én amúgy sem értettem a poénokat, de nagyon szerettem. Papa annyira imádta,hogy amikor El Bundy (nem tudom a helyes nevét) meghalt, akkor papa gyertyát gyújtott neki. Ez egy közös pont volt az életünkben, nagyon szerette és én is.:) Most már értem a vicceket és én jókat tudok nevezni rajta. Én el tudtam nézni. Kevesebb is elég lett volna, de nekem így sem unalmas.
2021. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:55


Ed O'Neill, aki amúgy a mai napig életben van és azóta egy új sorozatot is leforgatott (Modern Family). Úgyhogy szegény papa félrenyúlt azzal a gyertyával:D

2021. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igeen, én is néztem a modern családot. Nem tudom hol látta régebben :)) Lehet sorozatban vagy nem tudom. De nekem maga a gesztus is aranyos,hogy ekkora fanja volt a sorozatnak:D
2021. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kedvenc!
2021. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem már 4-5 ször is megnéztem az összes évadot. Szerintem nem lehet megunni, pár havonta elő van véve.


Nekem kevés volt a 11 db évad. 3x ennyit még elnéztem volna belőle :D

2021. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kedvenc sorozatom volt. Megkockáztatom, hogy a valaha volt legjobb sitcom. Én is láttam az egészet legalább ötször. (Jelenleg is le van töltve:)) Itt van pár érdekesség a sorozat befejezéséről, ha esetleg valaki még nem olvasta volna őket:


- Terveztek még egy évadot, és a készítők az utolsó pillanatig kivártak a sorozat elkaszálásával.

- A döntést a szereplők háta mögött hozták meg, akiknek legtöbbje csak a hírekből tudta meg, hogy mi történt.

- az ok az volt, hogy a népszerűség fokozatosan csökkent (a 6. évad volt a csúcs), ezzel szemben a sorozat készítésének költségei csak növekedtek. (minél hosszabban fut egy sorozat, a színészek annál magasabb gázsit kapnak).

- Ed O'neil RÉSZENKÉNT 500.000 dollárt keresett, ami mai árfolyamon nagyjából 245 millió forint egy epizódért (amiből ugye nyilván lett volna 20-23 az új évadban).

- Ednek az az ötlete támadt, hogy készítsenek egy utolsó lezáró epizódot, amiben Bundyék megnyerik a lottót, ám ebben a pillanatban egy tornádó elfújja a házukat. Ez végül sosem valósult meg.


Én személy szerint el tudtam volna képzelni még 2-3 évadot is. Egy csomó új dolgot be lehetett volna hozni. Például Kelly férjhez megy, Darcyéknak gyereke születik, új szomszédok költöznek be etc), de legalább annak örülök, hogy az utolsó résznek nem úgy lett vége, hogy meghalnak, így igazából halhatatlanok lettek :)

2021. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igen, nem tudtam, hogy ennyit keresett!
2021. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

kicsi voltam

meg szoktam nézni, ha épp ment.

Ed-del meg olyaan elfogult vagyok, valamiért nagyon szimpi

2021. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azon ritka sorozat amelyen könnyesre röhögtem magam, s ha nagy ritkán belefutok egy-egy epizódba, biztosan megnézem( már amikor adták pár éve)
2021. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!