Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi(k) a különbség(...

Szerintetek mi(k) a különbség(ek) a Mexikói / Latin Amerikai telenovellák és a török sorozatok (vagy drámák) között?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Az aláfestő zene.
2021. jún. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A török realistább.

A parbeszedek is, sztorik is.

Nincs szegeny lany meghoditja gazdag pasit, vagy kiderul h gazdagok a szülei vagy nagyszulei.


Most megy eza tiltott szerelem. Csaj elcsabitotta maa férjét pl, kozben megjelenik szerelme..


Vagy en az idő sodrasabant nagyon szerettem. Ahogy lelassult felvetel egy egy rossz pillanatnal, ahogy az ember agya is leall olyankor...tok jo volt.

Vagy ott volt Fatmagul...

2021. jún. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tiltott gyumolcs, bocs.

Csak kozben az is fut h jol bekavarjon...

Sor, szerelem csapdajaban is, en meg annyira nem nezem ezeket...

De ott van emperatriz , akinek az a lanya, akit legjobban utal...meg az apja is..sok ez..ilyen nincs szerintem

2021. jún. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A temperamentum, a dinamika, az alakítások, de ezek visszavezethetők az eltérő kultúrához. A latin-amerikai sorozatok mindent túltolnak,drámaiak, és mesterkéltek, vagyis annak hat, nekik viszont természetes. A török sorozatok szerintem természetesebbek nekünk, bár az intrika és a szerelmi dráma mindkettőben erősen jellemző. Valahogy soha, semmit sem sikerül természetes módon elintézni :D
2021. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A török sorozatok valósághűbbek, ( kivéve a vámpíros😂), nem mindig a szerelem a fő témájuk, ezért változatosabbak, és kevésbé kiszámíthatók. Szerintem a színészek is hitelesebbek, nem ripacskodnak úgy mint a mexikói sorozatokban.
2021. jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!