Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc Miraculous kwamid?

Kedvenc Miraculous kwamid?

Figyelt kérdés
Angolul írtam a nevüket és nem engedte mindenkiét. Ha nincs a listán írd le bátran. És azt is, hogy miért ő a kedvenced.

2021. jún. 22. 20:02
A kérdező szavazást indított:
Tikki
Plagg
Wayzz
Pollen
Trixx
Nooroo
Duusu
Sass
Kaalki
Xuppu
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem
2021. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek válaszolsz?
2021. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Plagg, mert pont olyan egyéniségű, mint én ^^ Na meg Cicusnak ő adja a szupererőt.

Trixx is tetszik, talán a második helyre tenném.

Tikki túl pedáns és anyáskodó.

2021. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Tikki és Plagg között fog eldőlni, a többieket nem ismerjük annyira (személyiség stb) hogy véleményt tudjunk alkotni, max annyit látunk, hogy aranyosan néznek ki. Én Tikkit választanám, mert kedvesebb, gondoskodóbb, felelősségteljesebb. Plagg túl egoista, nem segít semmilyen nagyobb dologban Adriennek (pl. mikor Adrien megkapta a könyvet, nem vezette el az őrzőhöz, Tikki kellett megtegye).
2021. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 ez igaz, voltaképpen Plaggnek köszönhető, hogy Macska háttérbe szorult a sorozatban, mert nem törődött a könyvvel, csak a hasával :(
2021. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Fluff a kedvencem.
2021. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!