Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc film, sorozat...

Mi a kedvenc film, sorozat idézetetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Nem tudhatod, mit veszel belőle."


Forrest Gump ( a mamája mondja neki)


Remélem helyesen idéztem. Ha nem, akkor bocsika!

2010. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Familiguy:- Szia cica megjött a borbély.

- Úristen Peter megölted a macskát!

- Dehogy is még van 8 élete.

7

6

5

4

3

NA jó tényleg meghalt.

2010. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
elba*tam:S
2010. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Horrorra akadva 4.

A legvége az egyik fűrészes pasi odakiált az ikertesójának mikor Sindy kiakarja szúrni a szemét:

Zoltán gyere ez megcsinálja!


Irány eldorádó!

Miguel: Most mi van beszáll vagy lelép?


Grincs!

-Megy a hűtője?

-Igen.

-Akkor gyorsan menjen utána!


Így jártam anyátokkal!

Barney: Elméleti pacsi!.....Zsííír!!!


Paranormal Activity!

Katy: A szellem a gonosz embereket nem engedi be(vagy hasonló)!

Micah: Akkor anyád se jöhet ide!

2010. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

The Big Bang Theory, Sheldon beszolasai:

"I'm not insane, my mother had me tested!"

" ..it tells us that you participate in the mass cultural delusion that the Sun's apparent position relative to arbitrarily defined constellations at the time of your birth somehow affects your personality"

"I'm going to ask him to choose between sex and HALO 3. As far as I know sex has not been upgraded to include high-def graphics and enhanced weapons systems."

"You have about as much chance of going out with Penny as the Hubble Telescope has of finding that at the center of each black hole there's a little man with a flashlight trying to find the circuit breaker."

2010. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ebben a percben 6.470.818.671 ember van a világon. Több mint 6 milliárd lélek. És néha mégis csak egyetlen egyre van szükségünk.


Tuti gimi c. filmből bár csak ezt az egyetlen részt láttam.

2010. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2010. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13. harcos:

Íme, ott látom atyám. Látom anyám, nővéreim és fivérei. Magam előtt látom minden ősöm az idők kezdetétől. Mind hívnak engem, hogy bátran kövessem én is őket a nagy Walhallába, hol a hősök örökké élnek.


Egy rém rendes család. Bud pénzt kér Altól. Al válasza:

Úgy látom az utca nyelvén kell kommunikálnom veled.

(Al féle szájdobolás)

Öcsém, nincs lém. Fogd a kis sapkádat, aztán húzzál elfelé! Jó?

2010. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nagy szeretettel őrzök az emlékezetemben egy kérdést, amit az unokám tett fel nekem. Azt kérdezte: Nagypapa, te hős voltál a háborúban? Nagypapa azt mondta: Nem... de hősök közt szolgáltam..." /Az elit alakulat utolsó, 10. részének legvégén mondja Richard "Dick" Winters őrnagy/


"Maradj meg magyarnak, kislányom!" /A legbátrabb város című filmben Rózsa András vasutas ezekkel a szavakkal búcsúzott a kórházban a 11 éves lányától, miután halálos lövés érte Balassagyarmat felszabadítása közben/


"Ejnye Meki! Ejj a kecskefáját! Hányszor mondjam, ha cukahara van, akkor nem lehet sakkot ütni a külső spiccről?! HE?!!? Szégyent hozol ráma barátaim előtt! Meki-Meki-Meki-Meki meeeeee-meeeee!" /Kő kövön, Bud (Pauly Shore) mondja Doyle-nak (Stephen Baldwin) miután golflabdával bezúzzák a Bio-Ház egyik irodájának ablakát, és a tudósok szúrós szemmel néznek rájuk. Meki, a kecske persze elviszi a balhét =). Amúgy a kecske a golfautó, ő cipeli az ütőket =)./

2010. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az összes Barney (HIMYM) és Sheldon (TBBT) beszólás :) és egy pár Damon (Vampire Diaires) beszólás:D
2010. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!