Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van megoldás arra, ha minditvg...

Vinkó Márton kérdése:

Van megoldás arra, ha minditvgo-n lemaradtam egy filmről/sorozatról, hogy megnézzem?

Figyelt kérdés
Most az volt, hogy lemaradtam egy sorozat-részről (amit nem most fognak újra adni, és sajnos sehol nem elérhető magyarul) és annak visszajátszhatóságáról, az volt, hogy azt hittem lementettem, de utólag tudtam meg, hogy mégsem. Esetleg van valami megoldás arra, hogy mégis vissza lehessen valahogy játszani?

2021. jún. 26. 02:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik rész, hátha tudok segíteni:)

MinDigTV Gohoz sajna nem értek

2021. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már mindegy is, mert rájöttem, hogy csak félreértés volt és mégse maradtam le
2021. jún. 26. 14:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó, mégis kell segítség, mégis lemaradtam (hosszú elmagyarázni hogyan). A Penny a M.A.R.S.-ból c. sorozat 3. évadának 5. része volt az.
2021. jún. 27. 01:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Sorozatbaráton esetleg nincs fent? Vagy Dmdamedián:)
2021. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs
2021. jún. 27. 14:07
 6/6 A kérdező kommentje:
A sorozat fent van Sorozatbaráton, csak sajnos nem minden részéhez van link (köztük annak sem, amelyikről most lemaradtam)
2021. jún. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!