Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Vampire Diaries, The...

The Vampire Diaries, The Originals rajongók! Szerintetek is nagyon gagyi lett a Legacies?

Figyelt kérdés

Én viszonylag új rajongó vagyok, tavasszal néztem meg először a TVD-t, majd most az Originalst. Imadtam mindkettőt, teljesen ráfüggtem. Az Originals képi világban is szerintem tök minőségire, modernre sikerült, a sztori is nagyrészt kreativ, meg logikus meg izgalmas is. Vampirnaplokkal is ugy vagyok, hogy bar régebbi, de úgy mégse lattam gagyinak vagy nem jól megcsinaltnak.

Ehhez képest a Legacies a legujabb, megis olyan erzes nekem, ahogy pl a szörnyeket abrazoljak, mintha kb 10 éve csinaltak volna, a sztori is kicsit erőltetett, nem. is teljesen logikus nekem.

Meg fog nézni, de mégse tetszik annyira, szerintem az előzmény sorozatokhoz képest gyengere sikerült.


2021. jún. 26. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Az előzményekhez képest gyenge szerintem is. Viszont itt legalább tényleg iskolás korú szereplők vannak ami nálam sokat nyom. Valahogy életszerűbb mint a tvd volt ahol középiskolások lettek volna de +20asnak néztek ki a szereplők iskolába meg csak elvétve jártak. Oké tudom nem az volt a fő cél benne de akkor is. Sok logikai buktató volt ott benne. Nekem a Legacies jó kikapcsolódás, nem veszem túl komolyan. Nem is kötöm túlzottan az előző két sorozathoz, nem is várok el olyan színvonalat. Nagyon tudok örülni a kitekintéseknek (mikor pl josie elena meg damon házában lakott velük)
2021. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már viszonylag elég régi rajongó vagyok, szerintem már 2013 körül néztem Vámpírnaplókat, vagy amúgy kitudja, de a lényeg az, hogy nagy fan vagyok. Szerintem amúgy a The Originals sikeredett a legjobban, mert habár a Vámpírnaplók is jó, de szerintem a The Originals az, ami úgy tényleg végig izgalmas volt. Én a Legacies első 2 évadát élveztem. Tény, hogy nem olyan komoly, mint például a The Originals, hanem egy kissé gyerekes. Viszont szerintem az első 2 évad úgy jó volt, most na, most hetente 40 percre tökéletesen kitudott kapcsolni. Viszont ez a 3. évad nagyon erőltetett szerintem. Úgy érzem, hogyha eddig voltak is ötleteik, ebben a 3. évadban már nem tudtak mit kitalálni.


Mindenesetre heti 40 perc kikapcsolódásra szerintem tökéletes sorozat. Most jobb nem is hasonlítgatni a Vámpírnaplókkal, The Originalssal, mert na, annak a szintjét nem üti meg, mert alapból annyira nem komoly sorozat, sokkal inkább... maga a Vámpírnaplók és a The Originals célközönsége is a fiatalok, tinik, de úgy érzem, hogy a Legacies ennél azért lejjebb van, és na, egyszerűen olyan, mint egy gyerekeknek írt történet, csak azért hozzáadtak pár durvább jelenetet.


Szóval igen, szerintem hasonlítgatni nem éri meg, de ha így önálló sorozatként gondolsz rá, nézhető, mondjuk a 3. évad szerintem már nem a legjobb.

2021. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Unalmas, végig telefonoztam. Gagyi, nagyon gyerekes. Nincsenek szexi szereplők sem mint a TVDben vagy az Originalsban. Csalódás.
2022. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is idegesítő, hogy Hope old meg mindent, ő a miss tökéletesség elnyomva a többi karaktert.
2022. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén, a 4. évadig Hope nélkül is megállta volna a helyét a sorozat, ami zavaró, hiszen ebben ő a sztár, mégis csak az a fő szerele, hogy vergődik Landon miatt. Néha kiszakadt ebből a vergődésből, hogy gyorsan megmentsen mindenkit, aztán vissza.

Ha nem vergődött akkor meg direkt mindennek az ellenkezőjét csinálta, amivel legtöbbször ártott és ez az utóbbi már az Originalsban is jelen volt.

Értem, hogy egy tini sokszor ilyen, de mivel ez volt 3 évadon át az össz szerele, nem érzem, hogy rz alatt az idő alatt bármit vitt volna a sorozatban.

A 4. évadban viszont elég sokat javult, tetszett, hogy már nem az érzéseiről szólt az egész, hanem végig ténykedett.


Hope és Landon szerelmi szálát leszámítva a sorozat elég jó, bár néha ezek az iskolai cuccok amikkel megszakítják (foci, jótékonysági kocsimosás, stb) elég uncsik.


Bár a végefelére sokszor hagyták ki a nézőt a történésekből, pl örültem volna, haáthattam volba Kaleb barátnőjének a látomásait, mert azzal, hogy ezt kihagyták, hiányérzetem volt, sokszor a történések alapján sem lehet kitalálni látomást

Az utolsó epizód kicsit összecsapott, itt-ott logikátlan. Pl miért csak Jeddel történ az ami? Mások is ott voltak vele amíg távol volt.

2023. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!