Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan filmet keresek amiben...

BlueGreen8 kérdése:

Olyan filmet keresek amiben egy gazdag lány és egy gazdag fiú szeret egymásba?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag hasonló legyen mint az Isi és Ossi-Zsák a foltját című film. Sok olyan van amiben gazdag a srác,és a csaj szegény,de ezeket már unom...

2021. jún. 26. 22:24
 1/1 SasukeMilo ***** válasza:
Egyet tudok biztosan (egy külföldi top10-es listából néztem ki, de úgy látom, a többi inkább ez az egyik gazdag - másik szegény felállás): Álom luxuskivitelben (Breakfast at Tiffany's), igaz elég régi, konkrétan 50 éves (!) film, női főszerepben Audrey Hepburn, férfi főszereplő George Pepperd (nem tudom, ismered-e, idősebb korában ő játszotta a Szupercsapat sorozatban Hannibal-t :D), viszont itt a leírás alapján mindkettő gazdag és egy luxusapartmanban laknak, kb. szemközti szomszédok, így találkoznak, ha jól olvastam... ezt én is meg fogom nézni, imádom a "klasszikus korszak" Hollywood-ját és Audrey top5-ös színésznőm abból az érából, az úriembert pedig az említett sorozatban nagyon csíptem a szerepében, szóval ezt nekem találták ki, azért remélem, neked is tetszeni fog, már ha megtekinted :) egyébként itt az oldal a listával, amit találtam (csak hogy ne áruljak zsákbamacskát + hátha mégis megtetszik onnan még valami Neked), íme: [link]
2021. jún. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!