Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik online néznek filmeket,...

Akik online néznek filmeket, melyik oldalon nézik? (legálisra gondolok, pl HBO, Netflix) Még sosem fizettem elő ilyen oldalra, és nem tudom eldönteni melyikre fizessek elő. |Bővebben lent!|

Figyelt kérdés

Jövő héten jön ki a Fekete Özvegy film, később online változatban is, és szeretném megnézni otthon, angolul, magyar felirattal. De fogalmam sincs, hogy milyen oldalon nézhetem meg. Például HBO-n fent szoktak lenni a marvel filmek? Melyikre érné meg előfizetni? (Most a Fekete Özvegyet nézném meg, de a későbbiekben is szeretnék filmeket nézni, szóval amúgy is szeretnék előfizetni egy filmes oldalra.)


Köszi a válaszokat előre is!



2021. júl. 4. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnél van pár napos próbaidőszak, regisztrálj fel, nézd meg a kínálatot.

Nekem a hbo go jobban bejött, de sokan meg a netflixre esküsznek.

Szuperhősös filmek szoktak fent lenni hbo go-n.

2021. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

A hbo a warnerhez tartozik, ott nem fogsz nézni disney filmeket.

Disney+

HBO (max)

Netflix

Amazon prime

Apple tv+

stb.


Nincs olyan streaming szolgáltató, ahol mindent meg tudsz nézni egy helyen. Ha nem csak egy stúdiótól szoktál filmeket nézni, akkor mindre elő kell fizetned.

Pl. disney+ a marvel filmek helye, hbo maxra mennek a warner filmek, amazon prime is más, pl. starz sorozatokat is láttam, viszont a régió blokk miatt még pluszban kell fizetni azért, hogy epizódonként megnézhesd.

Szóval a régió blokkot is figyelned kell, mert korlátozza az elérhető tartalmat.

2021. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A Marvel filmek inkább HBO Go-n szoktak fent lenni, de általában csak hónapokkal a mozis premier után. És nem is maradnak fent olyan sokáig mostanában, mert a Disney+ nem nagyon engedi. Ha jól láttam, jelenleg például csak animációs Lego Marvel filmek vannak fent. Egyébként új Disney filmek is szoktak fent lenni rövid ideig, ugyanis Magyarországon nem elérhető a Disney+, így "kénytelenek" valahol forgalmazni a filmjeiket.

Én személy szerint a Netflixet jobban szeretem (mindkettő van itthon), mert ott több nekem tetsző filmet és főleg sorozatot találok, de ez elég egyéni. Ha csak egyet engedhetsz meg magadnak, akkor próbáld ki mindkettőt, és az alapján dönts (Netflixen jelenleg nincs ingyenes próbaidő). Olyanokat is ismerek, akik felváltva fizetnek elő a két szolgáltatásra. Tehát pl. egy-két hónapig az HBO Go-ra, aztán egy-két hónapig a Netflixre. Ez azért is jó, mert hiába vannak többnyire a jogok az egyik szolgáltatónál, néha változnak a dolgok. A Harry Potter pl. évekig csak az HBO Go-n volt elérhető, hiszen Warner film. Aztán egyszer csak átkerültek néhány hónapra a Netflixre, majd vissza az HBO-hoz (sőt, volt egy-két hét, amíg mindkét felületen elérhető volt valamiért). Ugyanúgy változhatnak a forgalmazási jogok, mint a tv csatornák esetében, ezért váltogatják őket sokan azok közül, akik nem akarnak egyszerre mindkettőre előfizetni.

2021. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Feketeözvegy egy ideig még nem lesz máshol csak Disney+-on meg majd ha le megy a mozis premier akkor Apple tv-n majd a közeljövöben. Netflixen kb. soha nincs MCU film föleg nem ùj, legutoljára fél éve volt fent a sm hoco. Meg ugye a nwh lehet hogy ott jelenik meg online elösször de az is ilyen 1 év után ahogy olvastam szóval nem lesz Feketeözvegy egy darabig még biztos és lehet az után sem. HBO-n sincs nagyon Marvel, inkább csak DC.

Szóval ha csak ez a célod akkor Disney+, vagy esetleg Apple tv de arra még várnod kell, de oda viszonylag hamar felkerülnek a premier filmek. Csak abban nem vagyok biztos hogy oda muszály elöfizetned. Vagyis ugye ha apple tv+-t akarsz akkor igen de ott csak Apple filmek vannak (amik amùgy nagyon jók) viszont onnan lehet hogy akkor is tudsz kölcsönözni vagy venni filmet ha csak fiókod van. De ott külön a filmért kell fizetni.

2021. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és Apple tv-n általában nincs felirat a nem saját gyártásùakhoz
2021. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hmm, HBO-n le lehet tölteni filmeket?

#4 köszi, utánanézek az Apple TV-nek, mert az úgy jó lenne, ha filmenként kellene fizetnem. A feliratot meg majd valahogy megoldom.

2021. júl. 4. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

(Harmadik vagyok.)

Úgy le lehet tölteni, hogy az oldalon/alkalmazáson belül offline is nézhető legyen egy bizonyos ideig, de a saját eszközödre nem tudod letölteni.

Egyébként filmeknél YouTube-on is van rá lehetőség, hogy egyenként fizess értük. Lehet venni és kölcsönözni is, utóbbi esetében csak néhány napig vagy óráig elérhető az adott film. Nem vagyok benne jártas, mert még nem csináltam ilyet, de gyakran van, hogy rákeresek egy filmre (hátha valami csoda folytán elérhető YouTube-on ingyen), és feldobja, hogy vegyem meg. Mondjuk a magyar felirattal nem tudom, hogy állnak, de angol biztosan van hozzá.

2021. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

10 éve van Ncore hozzáférésem, de előtte is használtam már más torrent oldalt. Ez idő alatt SENKI nem keresett azzal, hogy lefoglalná a filmjeimet. Az elmúlt évben, hiába külföldön vagyok, VPN-t használok, így aztán ennek az esélye még kevesebb lett. A VPN éves díja kb 1 napi keresetem, és ezért (és e nélkül is) MINDEN streaming szolgáltató filmjét ingyen, aznap letölthetem és megnézhetem.


Őszintén szólva tudom, hogy ez nem szép dolog, de nem érdekel. Olcsóbb, gyors és használható, nincs kötelezettségem sem. Szóval érdekesen hatnak ezek "hol tudom legálisan megnézni ezt vagy azt a filmet" kérdések.

2021. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8, Kapaszkodj meg, van ncore-om ÉS hbo go-m is. :D A kettő nem zárja ki egymást.
2021. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Valóban nem zárja ki egymást, de nekem elég az Ncore is. Használok más torrent oldalakat is, de egyelőre nem tervezem, hogy előfizessek valamiért, amit máshogy, olcsóbban is megtudok oldani. Igen, találkoztam már olyannal, hogy nem volt fent sokáig és lemondtam róla, de amikor a sorozatnak vége lett, akkor az egész egyszerre felkerült egy oldalra. Ez konkrétan a Men in Kilts 8 része volt. Pár hónap eltelt ugyan, és nem láthattam élőben, de hozzájutottam. Szóval elismerem, hogy akadhat valami, ami olyan, hogy nem kelti fel a feltöltők érdeklődését, de valamiért engem érdekel. De ez azért igen ritka.
2021. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!