Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan folytatnátok a Step Up...

Hogyan folytatnátok a Step Up szériát?

Figyelt kérdés
imádtam a Step up filmeket a második rész a Street dance Step up 2 a mai nap ig a kedvencem , a Step up All in jó volt de már nem az igazi.Én nagyon folytatnám a szériát esetleg úgy hogy a 2 ből megismert 410 es ek bandája bosszút akarna állni Andy-n méghozzá chase közreműködésével, nagyobb szerepet adnék tyler gage (Chaining tatum) nek akit Andy hívna segítségűl,adnék némi szerepet a Jabbawockeez nak de nem tudom hogy a 410 es-eknek segítenének vagy Andy csapatának,komolyan én a filmbe valahogy bele raknám a Jabbawockeez csapatot akik szintén valami fontosabb szerepet kapnának ,szerintem ők kellenének hogy egy nagyszabású lezárást kapjon a széria. minimum 2óra16perces nagy szabású mozit csinálnék ami elég ütős befejezése lenne a szériának,vissza hoznám a régi szereplőket akik a 2 ben és a 3 ban voltak benne,itt is egy nagy verseny lenne a központi cselekmény mint az All in ban de a 410 esek bosszúján lenne a hangsúly,talán a film feléig a Jabbawockeez a 410 esek oldalán állna de mivel ők nem tisztes győzelmet akarnak így Andy csapatának segítenének a végén látva hogy ez nem a tánc ról szól hanem a bosszúról , ti hogy folytatnátok a szériát?
2021. júl. 5. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A következő részben egy üstökös elpusztítaná a földet, így nem készülhetne több rész.


Egy fekete lyukkal is kiegyeznék.

2021. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!