Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fekete Özvegy a mozikban...

A Fekete Özvegy a mozikban feliratos vagy szinkronos?ert szerintem a szinkronos túl korai lenne. Bocsi ha hülye kérdés, mert egyértelmű lenne.

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne túl korai? Csak felirattal felesleges is lenne leadni. Magyarok allergiásak a feliratra.

Amúgy vetítik szinkronnal és felirattal is. A szinkronizálás nem állt le a vírus miatt.

2021. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a film kb 1 éve kész, nem tudom miért lenne korai a szinkron.
2021. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy a cinema oldalán is írja.
2021. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mikor voltál utoljára moziban? A filmek többségét a bemutató napján szinkronnal mutatják be már több, mint 25 éve! Előtte éveket is késett egy film, akkor meg azért volt idő a szinkronra. Sőt! A július 2-án megjelent The Tomorrow War (Chris Pratt főszereplésével) is szinkronos volt, pedig az streaming volt! Nem is értem miről beszélsz ...
2021. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen régen voltam moziban. Úgy 5 éve. Kezdem boomernek érezni magam.
2021. júl. 5. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod googlebe, a mozit, ahova mennél, arra rámész és ott kiadja, hogy melyik nap miket vetítenek és írja azt is, hogy milyen nyelven, felirattal-e vagy sem, 2D vagy 3D.
2021. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az egész vírus nyavalya elkezdődött múlt márciusban, akkor tényleg bezártak a szinkronstúdiók is, és pár hónapos csúszások voltak bemutatandó filmekhez készülő szinkronokban. Azóta viszont alkalmazkodtak a helyzethez.
2021. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!