Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc színésznőd?

Ki a kedvenc színésznőd?

Figyelt kérdés
Nekem Elisabeth Moss. És nektek?

2021. júl. 6. 17:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%

Kate Beckinsale az Underworld-ból mint Selene-ként, bőrszerkóban olyan vonzó:D na az lenyügöző


Meg a Jaime Pressly a Nevem Earl sorozatból :D

2021. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok


Érdekes, hogy válaszoltam egy kérdésre és csak azért lettem lepontozva, mert odaírtam, hogy tetszenek. Azt ne mondja már valaki, hogy valakinek van olyan kedvenc színésznóje, amelyik nem tetszik neki, de jól játszik, mert akkor kipisilek az ablakomon! Egy szubjektív kérdésre válaszoltam és csak én "nem mentem át"? Összefoosom magam, gyerekek! Ez nevetséges! Nullázatok le, ha akartok! Akkor is tetszenek, ha mínusz 2000 lesz a pontszámom! Röhejes, komolyan mondom.

2021. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nem is értettem a lepontozást... nem mellesleg Jennifer Connelly-é az egyik leggyönyörűbb szempár, amit színésznőknél láttam. Tehetséges és még gyönyörű is
2021. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
Csodálom hogy senki nem említette őket de: Scarlett Johansson,Jessica Biel,Kaya Scodelario,Jessica Alba,Mila Kunis.
2021. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

10+12-es vagyok


13-as: Igen, azóta imádom, amióta megláttam róla egy FF képet az Ifjúsági magazinban a 80-as években. Egy bő évvel fiatalabb nálam, szóval ez természetes, hogy tetszett és ma is tetszik. Szinte minden filmjét láttam, teljesen odáig vagyok érte. Sajnos kicsit sovány nő mostanában, de még igy is elfogadnám "egy vacsora erejéig". Ez volt az a kép, ami kiverte a biztosítékot :D


[link]


Érdekes, hogy a feleségem is barna hajú, zöld szemű, mellben is erős, de nem bánom, hogy van rajta egy kis plusz. Nekem az jobban bejön.

2021. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
28%

Az volt a kérdés, hogy ki a kedvenc színésznőd, nem az, hogy melyik színésznő tetszik a legjobban.

Persze lehet átfedés a kettő között, nem azt mondom, hogy nem, de ennyire erővel, ha valaki azt írja, teszem azt én, hogy Palvin Barbi a kedvenc színésznőm, akkor az elég nevetséges lenne, nem?! Mert ugye ő is szerepelt már filmben. Tehát alapjáraton itt nem elég szerintem az, ha valaki jól néz ki. Pláne, hogy akkor sokkal többet tudnék írni, mint alapból. Szerintem jól is kell teljesítsen és jó filmekben is kell szerepeljen, persze ez valamennyire szubjektív, de értitek. Ha valaki csak szimplán szép, de okádék filmekben szerepel (pl Sharknado és társai) akkor az csak nem lesz a kedvencünk.


Tudom, hogy a másik végtelet mutattam be, ezért is írtam, hogy alapból lehet átfedés a kettő között, de önmagában a szépség egy ilyen kérdésnél szerintem még kevés.

2021. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

15-ös vagyok


Én úgy voltam vele, hogy számomra ki az, akinek ha meglátom a nevét, hogy szerepel egy filmben, akkor egyből érdekel és megnézem. Ezek alapján írtam a fentieket. Tudom, hogy Merritt Patterson nem világhírű, de rengeteg Hallmark romantikus filmben szerepelt és volt mozifilmben is, sorozatokban is. Ő mindig virágzó, de bizonytalan kis szépséget játszik minden filmjében, ami illik is hozzá, de szerintem ez nem kerül külön erőfeszítésébe neki, elég ha magát adja.


Ha szigorúan a kérdésnél maradok, akkor nyilván Jennifer Connelly még mindig játszik, de akkor mellé jöhet Kate Beckinsale is (aki szintén csodaszép), vagy Emma Tompson, aki szerintem zseniálisan alakít mindenhol. Ő például az a színésznő, akit a tehetsége miatt nézek meg, nem azért mert bejön. Megemlíthetem még Jennifer Lawrence-t is, mert ő is tehetséges színész, mellesleg nem is néz ki rosszul. De ő nem a kedvencem. Scarlet Johansson sem az, aki miatt eldobnám az agyam.

2021. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

MARGOT ROBBIE!!!

Ne már h senkinek nem írta.

2021. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%
Natalie Portman, gyönyörű és tehetséges is, de Scarlett Johannson is jó
2021. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz csatlakozok csak hozzátenném tehetség szempontjából Charry Fishert (mondjuk sajnos már meghalt)
2021. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!