Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmek hosszaba beletartozik...

A filmek hosszaba beletartozik a stablista is?

Figyelt kérdés

Pl. Ha egy filmre az van irva, hogy 112 perc hosszu, abba benne van a stablista resz is?


Koszi a valaszt elore is! :)



2021. júl. 7. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg az eleje főcím is.

Már csak azért is, mert a huncut rendezők nem átallanak még az utolsó felirat után is benyomni valamit.

Régi film, de most ez jutott eszembe. Nell, a remetelány Jodie Foster főszereplésével.

Happy End. Mindenki remekül érzi magát, elsimultak a ráncok. Megy a vége főcím.

Ma a helyettes takarítónő helyettesét is kiírták. Lement minden felirat logó stb.

A főszereplő áll a folyóparton. Mosolyog (ügye, minden oké, mint írtam).

Aztán Fosternek van egy alig észrevehető gesztusa. Ha már az utcán vagy, lemaradtál róla.

Egy finom szemhunyorítás, vagy nem is tudod mi, csak érzed. És ennek az üzenete: dehogy van rendben minden. Semmi sincs rendben.

2021. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Halálos Iramban: Hobbs és Shaw stáblistájában is még vagy két jelenet van poénból, mármint ezek már csak lazán cselekményhez kapcsolódó gegek inkább. A moziban viszont nem láttam még végigvetíteni filmet, vagy hát a stáblistánál már kiüldöznek, bár csak cinemacityben voltam eddig, művészhelyeken el tudom képzelni, hogy a stáblista is végigmegy sötétben. A Netflix meg figyelmeztet is, ha van stáblista utáni jelenet, de megengedi, hogy odatekerj meg azt is, hogy kihagyd. Szóval ott is a produkció szereplőire való hivatkozás a játékidő része, így vagy öt perccel mindig kevesebbet nézi az ember a filmet, mint ami ki van írva, amennyiben nem érdekli a gárda névsora.

Röviden: Igen, ha 112 perc, akkor az főcímmel, stáblistával mindenestül annyi.

2021. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Igen, mivel az a része a filmnek. Aki kimegy a stáblista közben, az nem tiszteli meg a filmet, mintha egy színházból menne ki amikor a színészeket megtapsolják.
2021. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!