Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Apple TV-ről mit érdemes...

Apple TV-ről mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
A Dickinson című sorozat nagyon tetszett. Tudnátok még jó apple sorozatokat ajánlani?

2021. júl. 9. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

For All Mankind - Alternatív történetű sci-fi a holdraszállás után történtekről.


The Morning Show - Műsorvezetőkről szóló drámasorozat.


Jacob Védelmében - Drámasorozat amiben egy gyilkossággal vádolt fiút és családját mutatnak be a különböző tárgyalások/eljárások alatt.


Ted Lasso - Vígjáték egy Amerikai fociedzőről, akit felkérnek egy Angliai focicsapat edzőjeként, amiről értelemszerűen semmit nem tud amerikaiként.


Hívások (Calls) - Egy elég érdekes thriller "sorozat" ahol különböző telefonhívásokat hallunk kép nélkül amikben egyre érdekesebb és misztikusabb dolgok történnek.


Mythic Quest - Vígjáték egy videójáték fejlesztő cégről és annak nehézségeiről. Elég nyers/fárasztó humora van így ez elég megosztó lehet.


Elképesztő történetek (Amazing Stories) - Stephen Spielberg rendezte antológia kaland sorozat, azaz minden epizód egy teljesen más minitörténetet mesél el.


Illetve jövőhét pénteken kezd a Schmigadoon! című musical sorozat, amiben egy pár eltéved és egy musicalben találja magát. Ahonnan csak úgy szabadulhatnak ki, ha megtalálják az igaz szerelmet. Elég jónak ígérkezik, rengeteg ismert színésszel/énekessel.


Biztosan van még jó/igényes sorozatuk, én egyenlőre ezeket néztem.

2021. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A For All Mankind-ot nekem is ajánlották. A többit nem ismerem, köszi a tippeket!
2021. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!