Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER: mi a csavar a Ghost...

SPOILER: mi a csavar a Ghost Land című filmben? (Rettegés háza) mi a film vége?

Figyelt kérdés
Nem merem végignézni, de nagyon szeretném tudni.

2021. júl. 9. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak nekem nem ijesztő 198 horrorfilm után, hogy simán végignézem. xd


Ha jól emlékszem, a csaj csak képzeli a felnőtt életét, amiben író. Egy álomvilágot teremtett magának. Abban bújt el pszichésen a bántalmazó gyilkos elől. Aztán a húga vagy nővére... vagy akárki, az a másik lány aki vele van, valami olyasmit mond neki, hogy "rég nem érte el", nem volt önmaga. A vége meg azt hiszem az, hogy megmenekülnek. Legalábbis az ugrik be, hogy a rendőrök megjelennek és be is szállnak a kocsiba.

2021. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Simán lehet, hogy én vagyok extra felos.

Azért mindig probalkozom, mert a történetek nagyon érdekelnek…

2021. júl. 11. 15:49
 3/5 anonim válasza:
Így van. A rendőrség rajta kapja őket és a végén meg menekülnek. És igen, a fekete hajú csak képzeli a felnőtt életét. Am én rengeteg horrort megnéztem már de a Ghosteland tényleg durva. Főleg azért mert a címe alapján pont nem erre számítottam.
2021. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Simán megnézheted, nem ijesztő egyáltalán, inkább lelkileg viseli meg a nézőt, legalábbis engem sokkolt az egész, hogy "Úr Isten, mi volt ez?!"

A kérdésedre a választ pedig már az első leírta 😊

2021. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 soma9111 ***** válasza:

Akkor végül az anyjukat tényleg meg ölik?

Elég katyvaasz az egész!

2021. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!