Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fekete Özvegy magyarul miért...

Fekete Özvegy magyarul miért nem jelent meg streamingen?

Figyelt kérdés
Ha a moziban adják magyarul, akkor streamingen miért nem? Én tuti nem fogok moziba elmenni miatta, de a streamingen szívesen megnéztem volna...

2021. júl. 12. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs magyar Disney+, hol streamelnék?
2021. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogyhogy hol? Akárhol. A filmhez van magyar szinkron, akkor hol az akadály? A többi Marvel film is fenn van streamingen.
2021. júl. 12. 23:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert még csak most kezdték játszani. Plusz az MCU filmjeit vetítő Disney+ még nem is elérhető nálunk.
2021. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ez nem a kérdésre adott válasz lesz, de a moziknak hatalmas szüksége lenne arra, hogy a vírus után visszaszokjunk a kényelmes otthoni fotelünkből a mozikba, ez pedig neked is jobb lenne, pont a Fekete özvegyhez hasonló látványfilmek azok, amiket moziban van értelme megnézni, nem pedig az otthoni TV-den.
2021. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez valóban nem a kérdésre adott válasz volt, de nem gáz. :)

Nem érdekelnek a mozik, főleg nem a Disney mozik. A mozit alapból is utálom, drága, utazni kell, irritáló emberek akik vihognak, zabálnak, dumálnak alatta, bőg a kisgyerek, nem lehet megállítani a filmet, hogy kimenj budira, túl hangos és még sorolhatnám.

Disneyre meg még akkor se mennék el ha mindez nem lenne, nem fogok célzottan pénzelni egy olyan kapzsi, erőszakos és ezzel egy időben dilettáns, nemtörődöm céget mint a Disney. A streaming azért lett volna opció, mert ott nem adott filmre kell fizetned, hanem előfizetsz egy havidíjat és az alatt bármit megnézhetsz, illetve havernál is van streaming nála is meg tudtam volna nézni. De azt nem, hogy én direktben fizessen egy Disney alkotásért, mikor arra nem képesek hogy itthon legálisan elérhetővé tegyék a tartalmaikat, de cserébe elvárják a folyamatos rekorddöntést. Most is a film lassan egy hete megy, se felirat, se szinkron hozzá, de persze a moziban ott van, menjél moziba és tokoljál, akkor is ha járvány van, meg akkor is ha amúgy otthonról is nézhetnéd mert a technika adott hozzá... Ja meg hogy az SJW propagandájukról ne is beszéljek.

Szóval köszi de nem, ha streamingen nem lesz magyarul akkor marad a jó öreg torrent, nem érdekel se a mozi, se a Disney kapzsisága, egészen biztosan nem fogok moziba menni, elvből sem, és a járvány miatt sem. És remélem több ember gondolkozik még így. Én ha valamiből pénzt akarok látni, akkor teszek érte hogy a célközönség elégedett legyen, nem csak kiokádom a lehető legegyszerűbb módon a piacra, aztán tartom a markom mint mikiegérék.

2021. júl. 13. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Én az otthoni filmezést szeretem. Nem járok moziba . Minek ? Streaming szolgáltatásoké a jövő. Ingyen meg tudod nézni a neten. Semmi jót nem látok a mozikban már. A vírus lezárások után ezt főleg így érzem,hogy inkább otthon a jó.
2021. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Disney a filmjeinek a forgalmazási jogát hülye lenne kiadni, mondjuk a netflixnek, csakmert pár országban ez elérhető, de a Disney + nem. a Disney +t valamikor év második felén akarják ide is behozni, így legkorábban akkor lesz jó minőségben szinkronosan. Addig vagy lehet megemberelni magunkat és menni moziba, vagy meglehet tanulni olvasni.
2021. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
vagy megnézni neten ingyen ! Mivel fent van ennyi. Elég érthető a hang is szóval én megnéztem . Fos film volt.
2021. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Az ismert magyar online oldalakon fent van, jó minőségű képpel, moziban rögzített hanggal.
2021. júl. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Moziban rögzített hanggal, online 360p-ben… Igazi proli aki ilyet néz.
2021. júl. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!