Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet?

Melyik film lehet?

Figyelt kérdés

Még gyerek koromban láttam. Sok nem maradt meg bennem belőle, csak egy két részlet és akkor mondjuk nagyon tetszett a film, és rég keresem,eddig sikertelenül. Meg az se biztos jól emlékszem e. 😁

Na amo megvan, hogy azt hiszem 2 testvérpár volt a főszereplő, fiúk. És volt egy szexi csaj is, mint minden filmben ugye. Ilyen különös helyre kerültek a fiúk, ahol ilyen világító fehér kristály volt. Talán az működtetett ott mindent. Meg azt hiszem kis sárkány is volt benne. A kéz fiút beosztották külön helyelre dolgozni. A vége az volt, hogy azt hiszem víz alatt voltak és a tenger alattjárót is ez a kő működtette és akkor majdnem megfulladnak, de végül csak sikerül még követ szerezni a működtetéshez. És kijutnak. Vagy mi. Nem tudom ez így érzhető e. Meg remélem tudtok segíteni.

De amúgy lehet nem film volt, hanem sorozat. Gondoltam még a (mosz nme jut eszembe a címe) arra a sorozatra, mikor visszamennek az időben és nem aza dzsungeles maca van benne. Mert volt egy másik ilyen sorozat is. És lehet abból volt egy rész. De valahogy nagyon az rémlik, hogy ez egy film volt.



2021. júl. 15. 00:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dinotópia
2021. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!