Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MIRACULOUS 4. ÉVAD 11. RÉSZ S...

MIRACULOUS 4. ÉVAD 11. RÉSZ SPOILER!!! ez miért van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja kijött a Miraculous 4. évadának 11. része, a Rocketear.

A kérdésem: Rena Rouge-nak miért lett lila a ruhája?

Angolul néztem, mert még csak így elérhető, ezért nem értem.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)<3



#katicabogár #Miraculous #renarouge #episode11 #rocketear
2021. júl. 15. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert álcáznia kell magát, mert Halálfej/Árnyékfej rájött a kilétére, és most teljes titokban segíti Katicáékat az illúzió erejét felhasználva. De ezt elmondták az epizódban. A Rocketear egyébként a 17. epizód, nem a 11.
2021. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kiderült a kiléte és azt is tudja, hogy Marinette Katica veszélyesnek tartották, hogy továbbra is talizmánhordozó legyen, így hivatalosan elvette tőle.

Titokban viszont mégis az övé marad, nevet is vált, Rena Furtive lesz, azaz titkos róka és már csak a háttérből fog segíteni.

Mondjuk ehhez a józan észre hallgatva nem kellett volna új dizájn, de nyilván ő szerette volna, mert neki is állt fotózgatni magát... illetve ugye a produkció, új Rena figurák miatt... :D


Viszont a többiek kiléte is kiderült, ők viszont az előzetesek alapján továbbra is meg fogják kapni a talizmánt.

2021. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de nekem úgy tűnt, hogy csak divatból csinálja. Ott büszkélkedik a szelfikkel, hogy "né, ez a rózsaszín (vagy micsoda) milyen jól áll, ugye?" Az álcázás nem ok, mert ruhától függetlenül rejtve kell maradjon.
2021. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen!
2021. júl. 16. 10:41
 5/7 A kérdező kommentje:

És hogy tudott dizájnt váltani?

A könyvbe le volt írva?

2021. júl. 16. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem derül ki az epizódból; lehetséges. Minden esetre nem power-up; csak vizuális hatása van.
2021. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tudnak egy projektorral a levegőre vetíteni (f*ck logic), akkor nyilván gyerekjáték ruhát változtatni. :D

PS. vajon Macska hogy nézne ki cirmos mintázattal? Esetleg fürdőruhában? ^^

2021. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!