Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mielőtt megismertelek-ben a...

Mielőtt megismertelek-ben a lány tényleg szerette a mozgássérült pasit, vagy csak kötelességtudatból és jószívűségből töltött vele annyi időt?

Figyelt kérdés

Mert hogy neki elvileg közben volt pasija. Őt már nem szerette?

A másik kérdésem, hogy a pasi ezek után miért választotta mégis a halált, mikor végre volt valaki aki szerette és akivel olyan jól kijött? Nem volt ez unfair a lánnyal szemben?



2021. júl. 17. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Csak a filmet láttam, az alapján tudok írni.

Szerintem egy idő után tényleg megszerette, a barátja elég gyökér volt, állandóan csak magával foglalkozott, de ha jól emlékszem, a film közepe felé szakítottak is.


Azért a halált választotta mert szerelem ide vagy oda, nem akart így élni, ezen most lehet vitatkozni, hogy gyáva döntés, vagy érthető-e.

2021. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hmm, köszönöm a válaszod.

A pasijával nem emlékszem hogy szakítottak volna, a vége fele annyi hogy a pasi felháborodik hogy elmegy az utazásra a sérült sráccal és kiviharzik a lakásból, de ennyi.

A másik kérdéssel kapcsolatban, nem tudom nyilván hiszen nem vagyok abban a helyzetben hogy ha én is lebénulnék hogyan élném meg, de még ha nehéz és szomorú is, ott volt a lány, én úgy gondolom érte érdemes lenne legalább egy kis időt adni még magunknak, hiszen vele szemben sem korrekt hogy szívét lelkét kitette érte, ő meg otthagyta egyedül, összetörve. (Jó most tudom hogy hagyott rá sok pénzt de a pénz nem minden.)

2021. júl. 17. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A srác már a lány előtt eldöntötte ezt. Az, hogy a lány szívét lelkét kitette nem az ő "baja". Tudom, hogy ez csúnyán hangzik, de ez az igazság, ő eldöntötte, hogy nem akar tovább így élni és ezen semmi nem változtatott. Szerintem az égvilágon nincs ezzel semmi baj. Mármint szomorú a dolog és fájdalmat okoz, ezt mind értem, de kérdem én, melyik a rosszabb éd ha már önzőség, melyik az önzőbb dolog. Figyelmen kívül hagyni a srác döntését és akaratát és ráerőltetni egy olyan életet, amit nem akar vagy normális keretek között ezt megbeszélni, elbúcsúzni és nem szenved tovább? Mindkét félre rá lehet húzni azt, hogy önző, de nem érdemes. Ez egy nehéz helyzet és a srác így döntött. Más lehet nem így döntene, de el kell fogadni.


Ha a lány miatt életben marad akkor pedig a lány az önző?!

2021. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A lány miért lett volna önző? Ő a srácért csinált mindent, azon túl hogy láthatóan beleszeretett a végére, mégis az fájt neki a legjobban hogy nem tudta őt megmenteni, nem magát sajnálta. El is sírta az apjának a végén hogy "Én mindent megpróbáltam de mégis elbuktam". Rá szerintem semmiképp nem lehet mondani hogy önző lett volna.

"A srác már a lány előtt eldöntötte ezt."

Na de épp ez az! Még a lány érkezése előtt döntött így. De utána fordultak a dolgok. Vagy akkor már a legelején közölni kellett volna a lánnyal hogy ne szenvedjen a dologgal mert úgyse mentheti meg, és akkor talán ő is máshogy áll hozzá. Szerintem így sötétben tartani őt és hitegetni hogy van esélye megmentenie a srácot nagyon nem volt fair vele szemben.

2021. júl. 17. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Jó. Semmit nem értettél abból, amit írtam. Unom már az olyan egyoldalú "beszélgetéseket", ahol totál mindegy mit ír az egyik fél, a másiknak szent meggyőződése az ellenkezője. Innentől kezdve értelmét veszti a kérdésed, mert nem fogadsz el más választ. Akkor gondold úgy, szíved joga, nem zavar, de így a kérdés tárgytalan.
2021. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kössz a lepontozást. Minek kérdezel egyáltalán, ha megvan a saját véleményed úgyis?
2021. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!