Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a nem happy end...

Szeretitek a nem happy end befejezéseket?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a 2000-es évek közepétől jött divatba a sorozatokban és filmekben a nem happy end befejezés és nekem baromira nem tetszik.

Most pl. befejeztem a Dexter című sorozatot és annak a vége is iszonyat lehangoló. Ebben mi a jó?


2021. júl. 18. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem szeretem az unalmas sablon happy endeket. Főleg nem egy trillernél vagy horrornál. Sokkal nagyobb hatással tud lenni az emberre, egy ütős vagy realisztikus befejezés.
2021. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ez mindenképpen kell. Az emberek többségének nem jut happy end, és ez csak egy burok, hogy a sorozatok/filmek/könyvekben minden jó és szuper. Most ez lehet klisés mondat lesz, de az életben sincsen mindig boldog befejezés, ez így van rendjén. Ha látok olyan filmet, vagy olvasok olyan könyvet, ami boldog véget ér, természetesen örülök, hogy minden oké, de ha nem happy end lesz a vége, azzal sincs semmi gond, mert ennek így kell lennie. Én is szoktam kisebb novellákat írni, amiket meg is osztottam másokkal, egyiknek sincs boldog vége. De én ezt szeretem.
2021. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem szeretem, ahol csak a sablont követik meg muszájból belenyomjak a happy endet.


A Marley meg én sikeres film mégsem happy end a vége, de imádják az emberek.

2021. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azokat szeretem
2021. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!