Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyen harmadik részre számítot...

Ilyen harmadik részre számítottatok a Fear Street trilógiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Engem meglepett a csavar a "boszorkánnyal" kapcsolatban.

2021. júl. 18. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hm...engem nem annyira. Rengeteg horrorfilmből merített és a seriff egy az egyben Dewey volt a Sikolyból, még bicegett is, mert korábban a gyilkos megtámadta. Eleve a Sikolyban gyanús, de ott végül nem ő gyilkos, viszont itt számítottam hasonló csavarra.

Már csak azért is, mert sajna eléggé érezhető volt, hogy a boszorkány ártatlan. Erről korábban írtam is ki kérdést, hogy remélem nem ez lesz a csavar, de sajnos ez lett. :(

Az egész sokkal érdekesebb és ijesztőbb volt a boszorkánnyal, mint egy random sátánimádóval. Az egész legenda körülötte. Egy picit csalódtam, mert a készítőknek esélyük volt egy új, ikonikus horror gonoszt teremteni (mint Micheal Myers vagy Freddy), de a seriffel sem volt semmi extra. Csak felajánlotta az áldozatot és annyi, az egész tök random, senki nem volt valójában a helyzet ura. :( A boszorkányos verzió esetében volt valaki, akitől tényleg félni lehet/kell. Jobban ki kellett volna dolgozni a seriffet vagy a boszorkány verziónál maradni. :(


Szóval én sajna számítottam rá és "imádkoztam", hogy csak ne ez legyen.

Ennek ellenére nem bántam meg, hogy megnéztem, mert voltak emlékezetes pillanatai, de az egésznek nem igazán volt csúcspontja.

A másik két részhez mértem ráadásul a finálé vérszegény volt. Még bőven nyírhattak volna ki szereplőket.

2021. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1: Szerintem is többen meghallhattak volna. Az első rész még merész volt ilyen szempontból, kiírt olyan karaktereket is, akik más filmben túlélték volna. De a death toll részről részre csökkent, igaz a másodikban meghaltak még páran, de egyik sem igazán fontos karakter, csak random cserkészek.


Nem számítottam erre, de nem is volt semmi jele ennek az előző részekben, nem építette fel úgy a misztikumot, mint mondjuk egy thriller, ezért nem is nagyon lehetett gyanakodni senkire. Ezt hiányoltam még, mert így olyan, mintha a készítők akartak volna egy nagyon ütős fordulatot, csak éppenséggel nincs mögötte elég "anyag". Ennyi erővel bárki lehetett volna.

2021. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. Igazából az első filmben mutatják azt a csuklyás alakot, aki a szimbólumnál ül, amikor megjelenik Sam neve a falon.
2021. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3: De azt gondolná az ember, hogy az a boszorkány. Semmi sem utal rá, hogy a seriff az.
2021. júl. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek lesz folytatás? Mert ugye a legvégén valaki elveszi a könyvet.
2021. júl. 19. 08:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Valószínű. Ha a Halálos iramban 9 résznél jár, az MCU meg huszonvalamennyi filmnél, akkor ebből miért is ne lehetne folytatás vagy univerzum? :D


Egyelőre még nincs bejelentve semmi mondjuk, gondolom a nézettségi statisztikán is fog múlni.

2021. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem jó lenne, ha a többi megszállt gyilkost is bemutatnák. A kisgyereket, akinél az ütő van, a lányt, aki dúdolni szokott. Meg van még.
2021. júl. 19. 13:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Bár már lelőtték a poént.
2021. júl. 19. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem csak a boszorkány a könyvek egyetlen gonosza, ő csak a pomponos könyvekben az ellenség. Viszont van sok egyéb más sztori is a könyves univerzumban, amit feldolgozhatnak. Vannak ott pl. vérfarkasok vagy Carriehez hasonló telekinetikus képességgel bíró csaj.

Egyáltalán nem biztos, hogy a boszorkányos sztorit folytatják. De mivel a könyv talán felbukkan, ezért a vérfarkasok esélyesebbek. Aztán ki tudja?

2021. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*Van azért miből mazsolázni:

https://www.youtube.com/watch?v=jWZQGL6h21g

xD

2021. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!