Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért néztétek anno a Trónok...

Miért néztétek anno a Trónok harcát?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 21:54
A kérdező szavazást indított:
a cselekmény miatt
az érdekes karakterek miatt
a látványvilág miatt
a kendőzetlen erőszak miatt
a pucér- és szexjelenetek miatt
Daenerys / Emilia Clarke miatt
mert nem volt jobb dolgom
mert rákényszerítettek
egyéb ok miatt
sosem néztem a Trónok harcát
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Az első három évad rettentő jól volt megcsinálva úgy kívántatta magát hogy tudni akarod a folytatását. Az utolsó évad viszont katasztrófa
2021. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Hogy utána tudjak válaszolni a ki nyerne kérdésekre itt :D
2021. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Az első 5 lehetőség miatt, az utolsó évadot- miután megtudtam hogy mit történik Danyvel- csak miatta. Hányinger az utolsó évad.
2021. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Én elsőnek olvastam, a középkor fantasy-mércéhez képest realista ábrázolása fogott meg. A fordulatos, kiszámíthatatlan történet is nagyon tetszett. A politikai-játszámázások és a legyekként hulló karakterek külön plussz pontot kaptak tőlem.

Akkor már olyan miért ne alapon megnéztem a sorozatot is. Annak a látványvilága és a nagyrészt fantasztikus színészgárda nyűgözött le. Egy példás adaptációnak tartom, de amikor saját kútfőből akarták tovább vinni a sztorit az írók, az leginkább egy vonatbalesetre hasonlított, aminek a végén a jármű lángrakap majd felrobban.

De ha már ott van a listában bevallom, Emilia Clarke-nak a szerintem remek színészi-játéka mellett egyéb adottságai is vannak :D

2021. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
#4- arra gondolsz hogy milyen jól énekel? Mert szerintem is :D
2021. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
#5 Természetesen :D
2021. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert a bolygón minden egyes járatta róla a száját, szóval megnéztem, mire fel ez a nagy felhajtás.
2021. júl. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom hogy, de valahogy beleakadtam Ramsay Boltonba, és ne kövezzetek, de nekem nagyon megtetszett a színészi játéka. Elhatároztam hogy megnézem a sorozatot, és hát az első resz után függő lettem. A díszlet, a jelmezek, a legkevésbé sem sablonos karakterek, a történet, minden megfogott.
2021. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
**beleakadtam a neten
2021. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Én akkor kezdtem el nézni, amikor már az utolsó évad ment, mert már a csapból is ez folyt. Nem lehetett kikerülni, az agyamra ment. Alig vártam, hogy vége legyen az egésznek. Két évadot bírtam ki, szóval megadtam az esélyt.
2021. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!