Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már olyan hogy néztetek...

Volt már olyan hogy néztetek egy filmet, de annyira "átfolyt" rajtatok, hogy későn jöttetek rá, hogy ezt már nem is olyan rég láttátok? Így duplán lett szívás egy pocsék film megnézése, mert még egyszer halálra untad magad?

Figyelt kérdés

#film, unalom, újranézés
2021. júl. 22. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze, ha már belekezdtél, végignézed, mert unatkozol, és mert van ilyen hepped hogy nem hagysz félbe filmeket. Amúgy ez a Tékasztorik 2 volt. Kár érte, mert Bihari olvasva sokkal jobb.
2021. júl. 22. 21:12
 2/4 anonim ***** válasza:

A címeket, illetve 1-2 alap történést vagy karaktereket mindig megjegyzek, ïgy velem konkrétan ez nem fordult még elő.

Olyan viszont már volt és biztos lesz is, hogy annyira nem kötött le ehy film, hogy a 99%-a kiesett, így évek múltán újra megnéztem, mert zavart, hogy láttam, de kb semmire sem emlékszem. Aztán újra rájöttem, hogy nem véletlenül ment ki a fejemből. :)

2021. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan ilyen esetre nem emlékszem, de arra volt már példa, hogy megnéztem egy filmet, aztán pár hónappal később belebotlottam újra a címébe, elkezdtem olvasni a tartalmát, és csak a fele táján jutott el az agyamig, hogy "ja, jó, ezt már láttam".
2021. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt már hasonló, és "kifejlesztettem" rá egy megoldást.


Minden filmre, amit megnézek, adok értékelést IMDb-n. Így ha bizonytalan vagyok, megnézem, hogy van-e a filmen értékelés - ha van láttam, ha nincs, nem láttam.

Persze csak a rendszer bevezetése óta kijött filmekre érvényes, illetve az utólag bejelöltekre. De mivel évek óta így csinálom, nekem nagyon bevált.

2021. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!