Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Konkrétan miben bukott meg a...

Konkrétan miben bukott meg a Csodálatos pókember 2 része? (Andrew Garfieldos változat).

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Alapból az a helyzet állt fent, hogy volt már előtte egy Pókember trilógia, amit kedvel a közönség. Pár évre rá felépíteni egy újabbat úgy, hogy az is közönségkedvenc legyen nagyon nehéz. Nem is volt annyira jó és szórakoztató, hogy megugorja ezt a lécet, ráadásul mellette berobbant az MCU.


Mondhati szinte már halott ügy volt.


Személyes véleményem szerint pedig nem is annyira jók ezek a filmek. Lapos volt, nem volt elég szórakoztató és nem éreztem, hogy újat mutatott volna az előző (Tobey) után.

Feleslegesnek éreztem + a főszereplőt alakító színész sem volt jó választás. Maga a színész jó, én is kedvelem, de nem ebben a szerepben. Az eredegi trilógia nagyon közel áll a szívemhez, de még így is azt mondom, hogy pl Tom Holland a tökéletes választás. Mintha rá öntötték volna Pókember szerepét.


A csodálatos pókemberben a negatív karakterek sem lettek elég élvezhetőek. Szerintem a 2000-es évek elején nem lett volna rossz, de így egy semleges, semmi újat/extrát nem mutató, kissé unalmas film lett.

2021. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl Dane Dehaan Zöld Manója, és Jamie Foxx Electroja nem volt jó szerinted?
2021. júl. 23. 23:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és ott volt még Paul Giamatti Rhinoja is..
2021. júl. 23. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

„Tom Holland a tökéletes választás. Mintha rá öntötték volna Pókember szerepét.”


Hát nem.


„Pl Dane Dehaan Zöld Manója, és Jamie Foxx Electroja nem volt jó szerinted?”


Ritka gagyi mindkét „színész”.

2021. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dane dehaan egyáltalán nem rossz színész, igaz nincs úgy elismerve mint mások. 2, Jamie Foxx sem a Ray Charles filmben hatalmasat alakított amivel Bafta, Golden globe, és Oscarral jutalmazták..
2021. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig a második része ezerszer jobb mint az első amiben nagyon gagyi volt a ruhája és a gyík sem volt nagyon gyík
2022. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!