Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb romantikus filmek?

Legjobb romantikus filmek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
P.S. I love you
2010. aug. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*Szerelmünk lapjai

Keith

Titanic

Nász-ajánlat

Ha igaz volna...

Az 50 első randi

10 dolog, amit utálok benned

Levelek Júliának

2010. aug. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

P.S. I love you

Love story

Szerelmünk lapjai

Séta a múltba

2010. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Carena ***** válasza:
Édes November,Griffin és Phoenix,A suttogó, Moulin Rouge, Sztár születik, 27idegen igen, A csúf igazság, A boldogító talán,Lepattintva,A dögös és a dög,Excsajok szelleme, Páros mellékhatás,Miért éppen Minnesota?,Coco Chanel, Felkoppintva.
2010. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az angol beteg, Színes fátyol
2010. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az időutazó felesége

Édes kis malackám :D <3

2010. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Sokat mondtak előttem, de én régi Meg Ryan-fanként azt mondom pluszba, hogy Kate és Leopold, vagy _méginkább_ az Angyalok városa... Hmmmm

De talán a legtöbbet fura módon a Serendipity-t láttam... Ha szinkronosan nézed, ne a DVD-n levő szinkront akard, az szörnyű lett (vagy csak nekem van sz*r verzióm a bóótbúú, netről meg HBO-s szinkron rulez). Imádom azt a filmet! Ma meg is nézem ezerszázhetvenedszer is, ha megtalálom... Minnyá le is lépek melóból :D


28/f

2010. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!