Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen horrorfilmeket tudtok...

Milyen horrorfilmeket tudtok ajánlani? (többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én félelmet érzek a horrorfilmek iránt, de ugyanakkor már láttam olyan horrorokat, amiken horror rajongó ismerőseim azt mondták, hogy összesz*rták magukat rajta, de én gyakorlatilag baltaarccal néztem végig azokat a filmeket, de még így is van bennem egy kis félelem. Szóval olyan horrorfilmeket keresek, amelyek nem túl ijesztőek, de érdekesek és izgalmasak, hogy ezen filmek segítségével leküzdjem a félelmem.
2010. aug. 28. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:

De édes vagy:D Amúgy én is ilyen vagyok:D Csak közben félsz nagyon, vagy utána?Mert én inkább utána fosok, de akár évekig is:D

Szerintem a legegyszerűbb egy Darkness Falls-al kezdeni, tudod a fogtündéres, az nem olyan félelmetes, bár amikor én néztem,belöktem nővérem a szekrénybe XD

Én amúgy thrillerekkel edzem magam, tegnap pl az Orphant néztem,bár állítólag az is horror:)

2010. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még egyetlen jó horrorfilmet sem láttam, ami ijesztő lett volna, úgyhogy olyat is írhattok ami durva. a Fürész sorozat meg egy kalap sz@r horrornak. filmnek jó de horrornak harmat gyenge
2010. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alábbi horrorfilmek nem B-kategóriás szemetek, nagyon élvezhetők és izgalmasak, mindenkinek ajánlom őket:


-A Barlang (szinkronosan elérhető)

-28 Héttel Később (szinkronosan elérhető)

-Mártírok (csak felirattal elérhető)

-Inside (csak felirattal elérhető)

-Frontiere(s) (csak felirattal elérhető)

-Eden Lake (csak felirattal elérhető)

2010. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem a Mártírok nagyon brutál.Nem véletlenül mondták le az utolsó pillanatban az itthoni premierjét a mozik.Viszont elkészítik az amcsi verziót jövőre.
2010. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!