Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy film aminek nem tudom...

Van egy film aminek nem tudom a címét, még annó láttam a filmet, de nem tudom a címét, aki tudja leírja? Nem emlékszem mi a címe, illetve arra se,hogy mi történik benne, csak 1 jelent van meg.

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy ilyen isten jellegű a film, és a végén összeszakad a híd, és egy kocsi lezuhanna amiben egy anyuka és lánya van, de egy srác akiról azthiszem szól a film az megállítja.

2021. júl. 25. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Megszólít az éjszaka
2021. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ebben a filmben van egy hasonlo jelenet:


[link]

2021. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1/2 Nem horror film volt, az tuti, de azért köszi.
2021. júl. 25. 16:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt egy kicsit jobb leírás: Még kb 2 éve láthattam a filmet, viszont nem tudom a címét a mai napig, egyetlen részlet van meg a filmből, mikor a film végén összeszakad a híd, és egy férfi vissza húz, egy kocsit a "halálból", azthiszem a kocsiba egy lány és az anyukája ült, utánna jártam, de csak 1 hasonló filmet találtam a (Megszólít az éjszaka), de ez horror film, és amit én láttam az ilyen istenes film volt, ha lehet így nevezni, ha valaki tudja kérlek írja le.
2021. júl. 26. 19:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Milyen film lehet ez?

Superman?

Pókember?

Cloverfield?


Mit jelent számodra, hogy istenes film?


Szuperhősös? Szörnyes? Misztikus thriller?

2021. júl. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez az?


[link]

2021. júl. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
(5-s) Még annó az osztályfőnökömmel néztük, Erkölcstan órán. gőzőm sincs, nem Marvel se ehhez hasonló, ilyen élettörténetnek nevezhető valami.
2021. júl. 27. 09:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg az osztály főnököt vagy társakat megkerdezni?
2021. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez már rég meg volt, de senki nem tudja, még az ofő se.
2021. júl. 28. 16:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Adeline varázslatos élete?
2021. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!