Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Miraculousban Adrien egy...

A Miraculousban Adrien egy sentimonster?

Figyelt kérdés
Már többször hallottam ezt a teóriát, hogy Adrient Emilie hozta létre a páva talizmánnal, de mindig úgy gondoltam, hogy hűlyeség. De most az új epizód (mega leech) záró jelenete után (mikor Gabriel fogja a gyűrűt) már én is kezdem elhinni. :(

2021. júl. 26. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jó kis teória, de mind tudjuk, hogy ez a show nem elég okos, hogy ilyet produkáljon.
2021. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én is sokszor hallom, de én nem hiszek benne. Szerintem nem tennének ilyet egy fő szereplővel, hiszen ha kiderülne hogy egy sentimonster az sok embert elszomorítana.(szerintem). Amúgy is, Chloéval kicsi koruk óta ismerik egymást.
2021. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
#1 nem tudom, hogy te hol élsz, de ebben a sorozatban minden megtörténhet. Akkora csavarok lesznek a 4. évadban... Adrien, mint sentimonster, egyenlőre csak teória, van pár érv mellette. Én azt modnom, hogy simán megtörténhet, bár nem örülnék neki.
2021. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, én szeretem a Miraculoust, de még az életben semmi olyat nem csináltak, ami arra utalna, hogy egy ekkora dolgot be mernének vállalni. Csak szokott toposzokból meg klisékből áll a sztori, és minden érdekes, a status quón változtató fejleményt azonnal visszavontak még ugyanabban a részben, hogy ne zavarja meg a sorozat epizodikus jellegét. Ha valamilyen hihetetlen csoda folytán mégis kiderülne ez, még a rész vége előtt embert csinálnának Adrienből valahogy, és a következő részekben hírét sem hallanánk újra.
2021. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most a lelepleződésekre gondolsz? Mert szerintem az még azért nem történt meg ténylegesen, mert túl korai lett volna.
2021. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És akkor a ma kikerült rész után értelmezzük újra ezt a kérdést XDD
2022. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Igen mostmár én is hiszek benne. Annyi részt láttunk már amikor Adrien próbált kiállni magáért és az apja a kis gyűrűjével folyton elnyomta a dolgokat amit Adrien mondani akart.

2-es voltam

2022. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És fogadni mernék, hogy az 5. évadban Katica kapja meg a kis gyűrűt, így Macska még jobban alá lesz rendelve neki :|
2022. febr. 18. 08:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen Sentimonster!!!!!
2023. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Félig az csak, ha minden igaz. Kagamival és Félixszel együtt. Nem sentik, de a páva talizmánnal csinálták őket (félek elképzelni, hogyan), így igazából irányítható emberek.
2023. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!