Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe, olyan mint a...

Mi a film címe, olyan mint a két lotti?

Figyelt kérdés
Két lottit filmesítették meg, de nem az eredeti két lotti. sharon és suzann a két kis szőke rövid hajú ikerlány. az apás lány californiában él, az anyás lány pedig bostonba. a táborvezető mr inch. kérlek segítsetek!
2010. aug. 28. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az Apád-anyád idejöjjön! -re gondolsz? Viszont itt a lányoknak vörös a haja és annyira nem rövid. :D Egyébként nem ikrek, egy színésznő játsza, méghozzá Lindsay Lohan kicsiben. ^^
2010. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
imádom a két lottit, úgyhogy minden változatot megnézek. tudom, h van lindsay-es is. sajnos nem erre gondoltam. ott nem is sharonnak hívják az egyiket. ebben szőke rövid hajú csaj(ok) vannak és régebbi film. segítsetek, muszáj megszereznem!:)
2010. aug. 28. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom sajnos melyikre gondolsz, de ha meglesz, megírom.

Amúgy én is imádom a Két lottit és az ilyen típusú filmeket. =))

2010. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és 1. voltam. :D
2010. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kedves vagy!:) na egy kis segítség [link] ez egy filmbeli jelenet. ezekszerint a film címe the parent trap 1. már csakmeg kéne szereznem!:)
2010. aug. 28. 12:58
 6/9 A kérdező kommentje:
2010. aug. 28. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy olsen ikres változatot ismerek:


Kettőn áll a vásár

2010. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A címe: Szülők csapdában. Nekem megvolt videón, de gyerekkoromban minden nap megnéztem, és sajnos tönkrement a kazetta...
2012. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És azt hiszem ém is láttam

Az van benne hogy a két Lotti...

Na valami olyasmi,hogy étteremben vannak és kását vagy mit esznek?

De mar nagyon régen láttam

De az a két lotti megfilmesítve nem?

2018. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!