Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a filmek, amiktől...

Melyek azok a filmek, amiktől napokig nem tértél magadhoz, agyaltál rajtuk és mélyen megmaradtak benned?

Figyelt kérdés

Nekem ezek:

A bajusz

A boldogság nyomában

A farm

Szerb film

Sybil

A vizsga

A hetedik

A platform

Halálsoron

Túl fiatal a halálhoz


2021. júl. 28. 14:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Még mindig én...Basszus az Élősködők mekkorát ütött.

Amúgy ha a Fűrész részeit egymás után nézed és keresed az összefüggéseket, az is nagyon komolyan tud hatni (, mondjuk én külön részenként is imádom).

És most van Netflixen az Alice határországban című sorozat is, imádom, ide sorolnám, disztópikus.

Ott van még Az út című film is, az is disztópikus.

Jesszus platform milyen jó volt, kicsit hasonlít rá a kocka (,elég régi, a megvalósítás esetében ne várj sokat, maga a világ viszont nagyon jó).

2021. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A platform ihlette meg a kérdésemet. Hetek óta nem keveredtem ki belőle. Talán a legdurvább, amit láttam.
2021. júl. 29. 07:37
 13/16 anonim ***** válasza:

Aztán még eszembe jutott két film A szoba 2015 és ugyan ezzel a címmel A szoba 2019. Ez a két film nem függ össze, én a 2019-eset jobban kedvelem.

És van még egy klasszikus:Benjamin Button különös élete

2021. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Old boy: Szerintem a legnagyobb film végi csavar, it eddig láttam
2021. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#13 #14, ezek is nagyon jók! Azok a filmek a legjobbak, aminek várod a végét, mert nem lehet előre megmondani, mi lesz.
2021. júl. 29. 12:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Én egy hete néztem meg a Fractured filmet. Azóta is gondolkozok rajta, nagyon durva.
2021. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!