Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Zsivány Egyes - Egy Star...

A Zsivány Egyes - Egy Star Wars-történetben mi annyira jó, hogy a legjobb Star Wars filmnek tartják?

Figyelt kérdés
Én is szeretem a filmet, de mind a 11 film közül ez az alkotás van legalul, nincs benne sok szeretnivaló.

#sorozat #film #Star Wars #Star Wars-történet
2021. júl. 28. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem hóttttttttttttttttgagyi, szóval nem tudok válaszolni a kérdésedre.
2021. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, megértem
2021. júl. 28. 14:39
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem a legjobb, de nálam a legjobb 5-ben benne van az biztos. Attól eltekintva, hogy lore-ba milyen jól beilleszkedik egy 40 éves plothole-t magyarázott meg a Halálcsillaggal kapcsolatban. Rendkívül bátor a film, mert bevállalta, hogy meghalnak a szereplők a történet végén, ezzel is érzékeltette a győzelem súlyát a végével kapcsolatban. Ráadásul a film végi csata bármelyik korábbi Star Wars csatával fel tudná venni a versenyt látványban is és epikusságban is.

Amúgy meg szvsz az egyetlen jó Star Wars film, ami a Disney érában készült

2021. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 na ezt nem értem, miért a legjobb Disney SW film?

Az hogy meghaltak, azért volt mert meg kellett halniuk. Ez a legegyszerűbb megoldás, nem a legbátrabb.

2021. júl. 28. 14:57
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

#4 hmmm...szerinted melyik a legjobb Disney SW film?


Szerintem egyébként az Utolsó Jedik a Zsivány egyes után.

2021. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Az új trilógia meg olyan, mint egy fanfiction, "mi lett volna ha Darth Vader nem áll át a jó oldalra" címmel. :)
2021. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az én kedvencem az újak közül a 7.rész, az még nagyon ígéretes volt, aztán követte a 8., ami szintén remek dolgokat tett az asztalra, de Finn-t egy másabb irányba terelte kicsit. Ezután jön a Skywalker kora, ami kissé csalódás, több váratlan dolgot kellett volna csempészni, bár lehet azért gondolom ezt, mert fél évvel a film debútálása előtt egy magyar cikken leírták a sztorit, és 90%-ig pontos volt.

Eztután a Solo hangulatosabb volt, mint a Zsivány, de lehet jobb film az utóbbi, mint a Solo, de nekem nem.

2021. júl. 28. 21:04
 8/13 A kérdező kommentje:
#6-os, nem értem mi köze lenne a folytatás trilógiának ahhoz, hogy mi lett volna, ha Vader nem áll át a jó oldalra.
2021. júl. 28. 21:05
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

#8 mivel Palphatine csak úgy élhet, hogy Vader mégsem dobta be őt a halálcsillag fő reaktorába, plusz kylo ren úgy őrizte a sisakot mint valami erekjét annak ellenére hogy Vader átállt a jó oldalra. Ráadásul nem is olyan állapotban volt, mint mikor levette. Szóval egyértelmű hogy az új trilógia az eredeti trilógia egyik alternatív befelyezésének folytatása.


Én egébként annak örültem volna ha megvalósult volna az a teória hogy Jar-jar egy nagyhatalmú Sith. Van erről egyébként egy jópofa videó, n tudom láttad-e, de érdemes megnézni. :)

2021. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Látom, te se láttad a filmeket, legalábbis nem értetted. Sajnos ezeket gondolkodó emberelnek készítették, szóval te nem értheted
2021. júl. 28. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!