Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó lenne egy ilyen marvel...

Jó lenne egy ilyen marvel film 2022-re?

Figyelt kérdés

Kitaláltam egy elég jó alapsztrorit:


Él valahol egy párocska: egy nagyon talpraesett fekete nő aki hatalmas céget vezet, rövid (majdnem kopasz haja van) szeret versengeni, tűsarkú meg sötét színű cuccokat hord, mindent előteremt, néha inni is szokott és amikor autót vezet akkor kiabál a többi sofőrrel, furakszik, és gyorsan megy. Van a párja: egy vékony alkatú, szőke kék szemű férfi aki nem dolgozik, halk szavú, mindenben megerősítésre vár és biztonságban érzi magát a párja oldalán. Ő csak biciklivel szokott boltba járni és vegetáriánus életeket fogyaszt, gyakran elérzékenyül a reklámokon és a felesége éppen fizeti neki a jogsit ami egyenlőre elég rosszul megy, de ha esetleg majd sikerül akkor elektromos autót fog kapni.


Egyik éjjel megtörténik a csoda: ők éppen együtt vannak egymással (úgy) amikor a fekete nő valamilyen szuper képessége folytán teherbe ejti a férjét!

A férfi azonnal elérzékenyül mert megérzi hogy valami változás történt a testében, erre a nő komoran felpattan az ágyról kimegy az erkélyre és pont amikor kimegy, meglát a horizonton egy gyönyörű szivárványt. Ekkor erős tekintetében fény gyullad, könnyek gyűlnek a szemébe és azt kiáltja: igen! Tudtam hogy képes vagyok rá!! A párja is kijön az erkélyre és szipogva megkérdi hogy mi történt? Erre a nő erélyesen letörli a könnyeit, majd a pàrjához fordul.

Telik az idő: elkezdődnek a reggeli rosszullétek, és elkezd domborodni a férfi pocakja.

Azonban ez a dolog az állam tudomására jut és mindenféle gonosz / konzervatív emberek a pár ellen fordulnak. Ezek közül az emberek közül kerül ki a legnagyobb főgonosz egy fehér, hasasodó, középkorú férfi személyében aki egy politikus és mindent megtesz hogy ellehetetlenítse a párocskát.

Közben megtörténik az első ultrahang. A férfi hasa már nagy, ketten bemennek az orvoshoz és amikor legelőször megszólal a szívhang, akkor mindketten kitekintenek az ablakon és a távolban egy gyönyörű szivárványt pillantanak meg. (Közben szomorú, megható szívbemarkoló zene szól)


Egy véletlen során kiderül hogy a főgonosznak is szuper ereje van. Megbeszélnek egy végső leszámolást a nővel ketten. A férfi nagyon félti a nőt, megígérteti vele hogy mindenképpen nyernie kell és lesz meleg ebéd mire hazajön.

A leszámolás megtörténik, óriási grafikát vesz igénybe , mindketten óriások lesznek, autókat és házakat dobálnak egymásra lángba borítják a fél várost aztán hirtelen mindketten normál ember méretűre töpörödnek és a gonosz férfi alul marad. Megszégyenül, majd börtönbe kell vonulnia.

Közben a nő szakadt bőr ruhában és tűsarkúban van, koszos az arca és dühös a tekintete amikor hirtelen hívást kap: megindult a szülés!

Gyorsan talál a környéken egy félredobott harley davidsont, és a következő képsorokban már azt láthatjuk ahogy profi grúz és orosz kaszkadőröket megszégyenítő módon 200al cikázik a szabályosan közlekedők között, egykerekezik, elszánt arccal dudál. Az egyik kereszteződésnél egy fehér férfi beszól neki hogy “cica miért vagy ideges?” Erre a nő olyat rúg a tűsarkújával az arcába hogy helyben eszméletét veszti és már farolgat is tovább nagy sebességgel.

Mire hazaér, gyereksírás fogadja. “Drágám! Megszületett! Nem tudtalak megvárni” mondja a férfi. A nő magához öleli a férfit és a gyereket és közben megható zene szól. A gyermek rózsaszín hajjal született és nincs neki ott semmi alul. “De sajnos nem tudtam megfőzni az ebédet, remélem nem haragszol meg drágám”-mondja a férfi.


A következő képkockában azt láthatjuk hogy egy óriási, éljenző tömeg elég vonul ki kézenfogva a család: a nő, nyakában a gyerekkel aki már másfél éves és közben fogja a férje kezét. Ez a zene szól a háttérben:

[link]

A tömeg éljenez, azt kiabálják hogy tudtuk hogy képes leszel rá, mindenki nagyon boldog, az égen megjelenik egy szivárvány, a felirat is: VÉGE.



2021. júl. 30. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, én nézném!
Jaj ne
31 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A Netflix biztos vevő lenne rá...
2021. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Sírok🤣🤣
2021. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Te komolyan látens meleg vagy, ha ennyi időt és munkát fektetsz be ilyeneken kattogni.
2021. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sima meleg vagyok es tamogatom az lmbtqt félreértés ne essen
2021. júl. 30. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem LMBTQI? Csak kérdezem. Ki kellene dolgoznod a sztorit, mert amilyen ütemben mosódik el a heteró- meleg vonal, és alakul át rózsaszín kavalkáddá, ez az ötlet egy aranybánya lehet.
2021. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

A disney ezt soha nem forgatná le, mert nincsenek hozzá tökei, be van csicskulva a komcsi piacnak.


A netflix viszont valószínű tényleg megcsinálná. Ha az a borzalom Another life jön már második évaddal, akkor ez is mehet.

2021. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!