Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szörny Egyetem c. film a...

A Szörny Egyetem c. film a Szörny Rt.-nek az előzménye, vagy folytatása?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, mert mind két eshetőségre találtam utalásokat a filmekben.

2021. júl. 30. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen előzmény film.
2021. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valóban! Miután kiírtam a kérdést, rákerestem. Lehet fordítva kellett volna. :D

Először arra gondoltam hogy a gyerekeik története, merthogy a végén "csak" a postázóba jutottak. De akkor tettem fel magamnak a kérdéseket. Az első rész végén kiderült hogy a nevetés sokkal jobb mint a sikoly, akkor most mért tértek vissza a sikolyhoz? Na mindegy! Már csak egy dolog nem világos. A Szörny Egyetem végén megjelenik a jeti, akivel az első részben a száműzetéskor találkoztak a havas jelenetnél. Ő hogy kerül oda?

2021. júl. 30. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát:

Ha figyelmesen nézed a végét, akkor egyértelművé válik, hogy az ő sztorijuk egy tipikus amerikai siker sztori, vagyis a nulláról felküzdötték magukat a csúcsra. Ezt a sok-sok kép bizonyítja a végén, ami a különböző állomásokat prezentálja.


A Yeti pedig egy volt Rt dolgozó volt, de száműzték. Direkt rákerestem, és az angol nyelvű Pixar wikia szerint még figyelmezteti is a skacokat, hogy ne birizgálják, ne nézzenek bele levelekben, mert száműzetést von maga után. Gondolom, hogy ez egy utalás arra, hogy ő hogyan került az ember világba.

2021. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!