Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 26 évesen végre megnéztem a...

26 évesen végre megnéztem a Hihetetlen Családot, illetve a Toy Story-t miért van ennek a két fos mesének ekkora kultusza, értékelése?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Miért van ennyire fos stílusod?
2021. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem biztosan nem, Oroszlánkirály 100x jobb ezeknél
2021. aug. 1. 12:53
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha kifejtenéd bővebben, mit értesz fos alatt, miért gondolod így, mi nem tetszett, érdemi választ kaphatsz a "kérdésedre", ami egyértelmű, hogy provokatív célzattal fogalmazódott meg benned, máskülönben normálisan fogalmaztad volna meg.


Egyébként 26 évesen elég gáz, hogy érettségben egy óvodás szintjét ütöd meg. Annyira nem reklámoznám.

2021. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked biztosan nem = Nincs semmi önkritikád.
2021. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
17%

Animacios es Rajzfilm kategoria nem teljesen ugyanaz

es amugysem hasonlo celal keszultek


hihetetlen csaldot nem latni azert nem gaz mert en se lattam, es valahogy a trailer ek alapjan nincs is kedvem sose megnezni, majd ha raszorulok

inkabb nezek regi meseket akkor mar


Az egyre ujabbak egyre idetlenebbek


most nezem oscar dijas a hihetelen csalad?

mi van akkor? Van egy rakat film is oscaral ami semmitero alja hulladek

2021. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A hihetetlen családnak nem hallottam, hogy kultusza lenne.

Az Oroszlánkirály nyílván jobb, az nagyon ki van dolgozva, de elég brutál mese belegondolva.

A toy story meg gondolom neked nem ment át. Gondold végig gyerek fejjel. A játékok szerették a gazdájukat és a gazda is szerette a játékokat. Egy gyerek fejlődését mutatják be végig és ez hogy hatott a történésekre. Ez gyerek mese. Az agymanók vagy mi volt már azt is zseniális mesének találnák, de ha leültetnénk mellé egy 80 éves bácsit, csak pislogna, hogy ez jó??? Hát jó, csak ennek is más a célközönsége.

2021. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap,kinek a paplan
2021. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
3# Miért mi bajod van ezt hogy érted?
2021. aug. 1. 13:08
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább megfogalmaznád normális hangvételben, hogy mi nem tetszett bennük?
2021. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Süsü a sárkányt, vagy a Mézga családot nekiállsz lehúzni itt, nem érdekel hogy 26 éves vagy, de jelenteni fogom a kérdésed! Csak szólok...
2021. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!