Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat tetszett jobban?

Melyik sorozat tetszett jobban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 20:07
A kérdező szavazást indított:
WandaVision
The Falcon and the Winter Soldier
Loki
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Olyan opció nincs hogy egyik se?

A Loki volt a legrosszabb mind közül, értelmetlen zagyvaságok halmaza plusz SJW-dömping, érdekes hogy arra nyomtak a legtöbben.

Ha mindenképpen kötelező választani talán a WandaVision, az csak simán unalmas volt és értelmetlen. De amúgy egyik se tetszett.

2021. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A három közül anno a Lokit vártam legjobban, mégis az lett számomra a legnagyobb csalódás. Nagyon szeretem a karaktert, de már a sorozat első epizódját sem tudtam végignézni. Kicsit erőltetettnek éreztem az egészet. Loki az első Bosszúállók óta elképesztő karakterfejlődésen ment keresztül, amit szépen le is zártak. Kicsit olyan, mintha a sorozattal most kukába dobtak volna mindent, ami előtte volt.


A Wandavision nagyon tetszett, nekem bejött ez a sitcomos történetmesélés, ötletesen megoldották. Viszont néha úgy éreztem nagyon rövid idő alatt, nagyon sok dolgot akartak bemutatni a nézőknek, ezért nem tudtak minden egyes történetszálat rendesen kidolgozni.


Őszinte leszek, a legkevésbé a The Falcon and The Winter Soldiert vártam, nem is néztem bele csak kb. a megjelenés után 1-2 hónappal. Számomra pozitív csalódás volt, imádtam. (Oké, a Lokit nem láttam végig, de) a karakterek szerintem itt lettek a legjobban kidolgozva. Főleg Bucky éa Zemo. Maga a történet is ebben volt szerintem a legjobban kidolgozva. De ez csak az én véleményem. Más lehet épp az ellenkezőjét írja majd :D

2021. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 nekem, személyszerint tényleg pont az ellenkezője:D

Tehát a Lokit vártam legkevésbé, mégis pozitív csalódás volt, a falcon and the winter soldiert pedig én szét untam valahogy. Nekem legjobban a wandavision tetszett, a szereplők is bejöttek. Ennek ellenére teljesen jó a válaszod, valakinek ez, valakinek az jön be.

2021. aug. 2. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
WandaVision. Nekem nagyon bejön ez a lökött stílus.
2021. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!